“Нові обличчя” пропонують Верховній раді створити регіональний парк “Біличанський ліс”

Печать
PDF
ktc 345674927r416497rtkdwqiterІрпінська міська рада пропонує створити Регіональний ландшафтний парк “Біличанський ліс” в рамках Національного парку “Голосіївський” та готова виділити з бюджету міста кошти для виготовлення проекту організації території вказаного парку. Про це йдеться у пропозиціях, наданих міським головою Ірпеня та лідером партії “Нові обличчя” Володимиром Карплюком на адресу Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції. (Копія документу є в розпорядженні редакції).

Пропозиція щодо створення регіонального ландшафтного парку “Біличанський ліс” в рамках Національного парку “Голосіївський” постала з огляду на те, що Кабінетом Міністрів України не виконано п. 2 Указу Президента України “Про зміну меж національного природного парку “Голосіївський”. А саме: протягом 2015-2016 років не зроблено проект землеустрою з організації та встановлення меж території, що включається до складу національного природного парку, наголошується в документі.

Фактично йдеться про те, що Ірпінська міська рада готова взяти на себе фінансування проектних робіт щодо частини Національного парку поблизу селища Коцюбинське від Великої кільцевої дороги до річки Ірпінь та від Гостомельського шосе до так званої Нової ірпінської траси.

Водночас Володимир Карплюк просить Верховну Раду посприяти винесенню меж Національного парку в натурі вже до кінця року. “Просимо Вас посприяти у питанні забезпечення Кабінетом Міністрів України розроблення протягом цього року проекту землеустрою з організації та встановлення меж території, що включається до складу національного природного парку “Голосіївський”, – пише міський голова до парламентського комітету.

Нагадаємо, нещодавно в Коцюбинському відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, де голова комітету Єгор Соболєв запропонував усім сторонам зацікавленим у збереженні Біличанського лісу надати конкретні пропозиції з цього питання.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - “Нові обличчя” пропонують Верховній раді створити регіональний парк “Біличанський ліс” - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.