У Гостомелі урочисто відкрили чайну фабрику

Печать
PDF
11ioioioioi11Значимою подією для Гостомеля стало відкриття 1 липня 2016 року концерном Unilever чайної фабрики, де випускатимуть чай марок «Lipton», «Brooke Bond» і «Бесіда». Робота над цим інвестиційним проектом компанії в Україні почалася в середині минулого року.

Чайне виробництво в Гостомелі відкрили у рекордні терміни ‒ 9 місяців з моменту вибору відповідного майданчика до офіційного запуску. Загальний обсяг інвестицій у фабрику і склад логістичного провайдера Logistic Plus загальним метражем 9 тисяч квадратних метрів становив 8,3 мільйони євро, саме ж підприємство допомогло створити 100 нових робочих місць, у тому числі 20 високотехнологічних.
 
Чайна сировина на українську фабрику Unilever буде надходити з плантацій Кенії, Шрі-Ланки, Індії, Аргентини, Індонезії і В'єтнаму, сертифікованих на відповідність екологічним і соціальним вимогам.

Урочисту частину свята відкрили заступник глави адміністрації Президента України Дмитро Шимків та головний керуючий Unilever Полл Полман.

Дмитро Анатолійович привітав усіх від імені Президента України з цим святом та наголосив, що залучені інвестиції світового бренду є важливим пріоритетом, незважаючи на складні економічні, політичні та зовнішні виклики, які має Україна сьогодні, а залучення у розвиток української економіки є важливим.

У свою чергу Полл Полман зазначив: «Дуже своєчасним саме зараз інвестувати в Україну, як у потенційно дуже привабливий і перспективний ринок, який показує економічне зростання. Прихід Unilever в Україну стане гарним прикладом успішного бізнесу для інших компаній на глобальному рівні, а також «сигналом довіри до українських реформ».

На святкове відкриття фабрики були запрошені й працівники Гостомельської селищної ради на чолі з головою ‒ Юрієм Прилипком. Селищний голова відзначив: «Для Гостомеля це велика подія. Оскільки це і створення нових робочих місць, і поповнення бюджету. Перші інвестори в нас повірили». 
10ioioioioio10
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - У Гостомелі урочисто відкрили чайну фабрику - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.