Стартує безкоштовний дворічний проект «Я зможу»

Печать
PDF
1-88-92До уваги жінок-переселенок, вдів бійців АТО, жінок із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дівчат із сільських шкіл, випускниць інтернатів, дитячих будинків, жінок з особливими потребами з міста Ірпеня та Приірпіння.

Громадська організація «Життя спочатку» у співпраці з Міжнародною благодійною організацією «МБФ «Час служити» за підтримки FORUM SYD (Швеція) розпочинає безкоштовний дворічний проект «Я зможу», спрямований на підтримку та захист прав жінки у суспільстві.

У межах проекту заплановано такі напрямки роботи: організація та фінансова підтримка навчання для жінок, які не мали можливості отримати професію, проведення систематичних зустрічей, консультацій для жінок із залученням юристів, психологів, лікарів, також організація та проведення тренінгів для НУО з прав жінки із залученням спеціалістів, проведення дискусій, презентацій та організація семінарів, тренінгів для спеціалістів соціальних центрів, педагогів, робітників реабілітаційних центрів, церков, які допомагають жінкам.

Контакти для зв’язку: голова громадської організації «Життя спочатку» Андрій Витяганець, тел. (063) 684-10-23, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Стартує безкоштовний дворічний проект «Я зможу» - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.