Севастополець Мельничук підтримав вирубку та забудову Біличанського лісу

Печать
PDF
600x338Активіст Євген Мельничук публічно підтримав вирубку та масштабну забудову Біличанського лісу. Про це він написав у соціальній мережі Facebook. Після того, як користувач Facebook Олег Григорук написав про загрозу вирубки Біличанського лісу через створення проекту «Bionic-Hill», скандально відомий активіст Мельничук відповів коментарем про те, що забудова лісу, який територіально відноситься до селища Коцюбинське (Приірпіння, Київська область), є законною.

Мельничук посилається на рішення Київської міської ради, який затвердив детальний план забудови території Біличанського лісу. Однак поки ліс не знаходиться в межах столиці.1-skrin
«В чем проблема? По-моему, там написано: государственный акт на право собственности на землю, положительное заключение государственной экспертизы по проекту, разрешительные документы на строительство, утвержденный Киевсоветом детальный план территории, который предполагает не только обустройство научного городка на месте расформированной военной части №136, но и сохранения расположенного рядом Беличанского лесного массива», - написав Мельничук.

Мельничук переїхав до Ірпеня кілька років тому з Криму. Постійного місця роботи у нього немає. За його словами, живе на кошти, зароблені раніше. Відомо, що в Севастополі проти Мельничука було відкрито кримінальну справу за фактом розкрадання коштів, які призначалися на встановлення дитячого майданчика.

Нещодавно Мельничука затримали співробітники СБУ за скупку незаконно добутого бурштину особливо цінної породи вартістю мільйон гривень з Рівненської області. Як відомо, для Рівненської області видобуток бурштину є справжнім лихом. Для видобутку одного кілограма коштовного каміння старателі знищують гектари хвойних лісів.

Перекупника незаконно добутого бурштину Євгена Мельничука підтримує народний депутат України Ольга Червакова. Разом вони лобіюють приєднання селища Коцюбинське до Києва і влаштовують спільні заходи в рамках кампанії по приєднанню селища до столиці. На думку жителів Коцюбинського, метою такого приєднання є забудова столичними компаніями заповідного Біличанського лісу.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Aleksey G 19.06.2016 12:43
Вот и маски сброшены, кто от кого)))
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Севастополець Мельничук підтримав вирубку та забудову Біличанського лісу - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.