В Ірпені відкрито третю амбулаторію сімейної медицини

Печать
PDF
r111113339645 1060094210723562 8422358429615294470 nВідтепер мешканцям віддаленого від центру мікрорайону СМУ, для отримання першої медичної допомоги не треба буде їхати двома маршрутками.

На відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вулиці Северинівській у місті чекали найдовше. На відміну від двох інших амбулаторій, які міська влада відкрила на базі уже не нових, а реконструйованих приміщень, цей заклад працюватиме на першому поверсі сучасної новобудови.

Що дуже важливо – вона розташована у тій частині міста, яка фактично відрізана від усіх медичних закладів залізничною колією. І тому до цього часу мешканцям мікрорайону доводилося найдовше добиратися до лікаря.

Площа приміщення нової амбулаторії – 400 квадратних метрів. Тут прийматимуть сімейні лікарі, педіатри, працюватиме кабінет для щеплення, маніпуляційний та процедурні кабінети. Всього обслуговуватимуть майже 20 000 пацієнтів – найбільше серед інших міських закладів первинної медицини.

Слід наголосити, що з дня відкриття до фактичної роботи амбулаторії має пройти ще кілька тижнів. Існує певна процедура введення в експлуатацію нового приміщення медичного призначення. Спершу потрібно це приміщення повністю підготувати і лише після цього подавати документи до Міністерства охорони здоров’я для отримання ліцензії на діяльність. Як тільки амбулаторія отримає дозвільну ліцензію – одразу почне роботу! Зазвичай така процедура займає близько 3-4 тижнів.

Амбулаторія на Северинівській – це ще одна ланка мережі медичних закладів, що доступні містянам на близькій відстані і здатні забезпечити кваліфіковану первинну медичну допомогу кожному мешканцю Ірпеня. Особливо важливі такі заклади для матерів з дітьми та людей похилого віку, яким незручно, а часом і дуже важко, долати великі відстані, щоб потрапити на прийом до лікаря. Наразі, це остання амбулаторія із запланованих у Стратегічному плані розвитку міста до 2020 року. "Нові обличчя" справилися з поставленим завданням навіть швидше, аніж очікувалося.

Тішить, що в Ірпені успішно розвивається і первинна, і вторинна ланки медицини. Міська влада докладає чимало зусиль, щоб чимшвидше створити сучасний медичний центр. Планується, що будівництво першої черги медцентру з пологовим відділенням, патологією вагітних, дитячим стаціонаром та реанімацією, діагностичним центром буде закінчено вже до кінця цього року.

s13319824 10153914156154475 1605450027022486037 n
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - В Ірпені відкрито третю амбулаторію сімейної медицини - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.