Поліціянти чи рекетири?

Печать
PDF
puiфото 2-e1463593055514В Ірпені співробітники поліції прорвалися на приватну територію і без пояснень затримали людей.

Вранці, 18 травня, велика група співробітників поліції увірвалися на приватну територію мешканця Ірпеня Артема Гуріна по вулиці Пушкіна, 61 В. В цей час там перебував його батько та працівники, що займались благоустроєм земельної ділянки. Людей без пояснень кинули обличчям на землю, посадили в машину і відвезли у відділок. При цьому правоохоронці не пояснили людям, у чому їх підозрюють. На питання «що відбувається?», поліціянти відповідали – «розберемося». Незаконно затриманих наразі відпустили, проте судовий розгляд тільки починається. Після того, як батька власника Віктора Гуріна відпустили, правоохоронці навіть не змогли достовірно скласти протокол, відповідно до якого чоловіка було затримано.

Суддя відправила співробітників поліції оформлювати документи згідно з діючим законодавством. Певно, працівникам не відомі не лише правові норми, а й основи діловодства.
 
«Поліція буквально увірвалася на приватну територію, яка огороджена парканом. Ніхто не показав жодного документу, на підставі якого відбувається захоплення. Людям не озвучили, у чому їх підозрюють і не зачитали їхні права. Робота поліції більше схожа на бандитський розбій. У Європі лише за одне таке порушення поліцейських жорстко карають», – коментують ситуацію юристи.

Власник приватної території на Пушкінській, 61 В розповідає, що поліцію могли викликати особи (називають себе активістами) , котрі хочуть завадити йому збудувати на своїй землі приватний будинок.
фото 222k2-e1463592999313
«Ми з батьком почали розчищати ділянку, яка нам належить. Хочемо збудувати тут затишний будинок. Не розумію, кому ми можемо заважати. Ця ділянка знаходиться не в лісі, а в густозаселеному кварталі – звідусіль розташовані приватні будинки. Але псевдо-активісти звинувачують нас у вирубці зелених насаджень. Це маніпуляція. За усіма законами України я маю право розчистити хащі на своїй землі. Поліція ж не арештовує людей, які на своєму городі виривають бур’ян, прибирають кущ чи дерево», – пояснює Артем Гурін.

Більше того, власник вже сплатив відновлену вартість зелених насаджень, оформив усі необхідні документи. І має на руках три судових рішення, якими підтверджено його правомірне володіння земельною ділянкою на Пушкінській. Однак, як видно з подій, поліція нова, а методи залишаються старими: люди у формі діють не за законом, а на замовлення зацікавлених осіб. Адже у розвинених країнах приватна власність захищається законом. А у нашій країні на гребені моди, шахраї та корупціонери поділили між собою звання поліціянтів та активістів, прикриваючись гарними словами жоден з них не прикриває своєї суті.

Цікаво, що «активісти», які захищають начебто зелені насадження «їхнього дитинства», із завидною частотою переїжджають від однієї приватної власності до іншої, пікетуючи спочатку на одній ділянці, потім на іншій.

З боку Києва гектари лісу вирубується, проте жодного слова чи мітингу з боку так званих «зелених активістів» не чутно. Вочевидь, їм важливо, хто саме є власником зелених насаджень. Псевдо-активісти відвертають увагу спільноти від справжнього знищення лісів Приірпіння.
Карта-e1463593266130


Ділянка Артема Гуріна знаходиться на заселеній вулиці. Тут збудовано багато приватних будинків, власники яких також свого розчищали землю для зведення житла
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Поліціянти чи рекетири? - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.