Матюшина з Черваковою тероризують Коцюбинське

Печать
PDF
78178У п’ятницю тринадцятого, Приірпіння сколихнула звістка про побиття та незаконне затримання секретаря Коцюбинської селищної ради Юлії Главацької, що виконує обов’язки голови селища.

За свідченнями чоловіка Юлії Главацької, почалося все з того, що він, повернувшись додому, виявив вибиті двері своєї квартири і справжній безлад всередині. Як згодом з’ясувалося, це справа рук правоохоронців, які, отримавши вказівку згори, провели обшук оселі селищного секретаря без жодних на те підстав та без присутності господарів. Після такого цинічного «обшуку» господар квартири не знайшов вдома свого ноутбука, коштовностей, грошей і навіть власного взуття! “Один із силовиків наголосив, щоб я порадила дочці відійти від керування селищем”, – розповідає матір Юлії Любов Василівна.

sa587313146340565c4d3d0599d26186d888b4949a426794e820a9403f90245f38 full-e1463212264637
aaedaca020dc3ff824b4bfbeac444cc3d33ed25b6784e621ea0a58af3bc18276 full-e1463212230319
Але брудна історія на цьому не закінчується. Стає відомо, що Юлія Главацька насильно зачинена у приміщенні селищної ради і її силою там утримують правоохоронці. Чиє право вони охороняли в той момент – незрозуміло! Ані колег, ані громаду до селищної ради не впускають!

Далі стає відомо і про нанесення тілесних ушкоджень в.о. голови Коцюбинського. Зараз встановлюються усі особи причетні до побиття. В основному іде мова про одну конкретну жінку, після ударів якої Юлія Главацька навіть втрачала свідомість!

Приблизно о 22.00 до побитого секретаря селища все-таки допускають лікарів і її забирає карета швидкої допомоги. В той час приміщення ради охороняють люди зі зброєю, а всередині проводить обшук обласна поліція.

Варто зауважити, що майже одразу після розголошення цих резонансних подій до селищної ради приходять люди. Вони обурені тим, що відбувається! На устах прізвища Червакової, Федорів, Матюшиної. Всі розуміють, звідки пішли вказівки на обшук і хто причетний до цих брудних подій. Лунають крики «Ганьба!».

Громада вимагає впустити їх у приміщення. А після звільнення Юлії Главацької, незважаючи на пізню пору, коцюбинчани починають зносити під раду автомобільні шини. “Ми ситі демагогією і розбірками, ми хочемо відродження селища, а вони це зривають. Не дозволимо знищувати селище”, – кажуть місцеві жителі.

А поки все Коцюбинське «гуде», Матюшина зі своїми «бойовими подругами» та покровителями відсиджується в одному з будинків «Атланту». На запитання, де вони були під час побиття Юлії Главацької, Федорів відповіла: «Ми були на тренінгу. Навчали людей».

У Коцюбинському досі повітря іскрить від напруги. Ведуться слідчі дії. Чи вдасться місцевому самоврядуванню «вижити» за обставин, коли все вирішується «згори»?
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Матюшина з Черваковою тероризують Коцюбинське - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.