Компанія Unilever інвестує у виробництво в Гостомелі

Печать
PDF
topNews6 травня відбулася робоча нарада щодо запуску потужного виробничого комплексу в Гостомелі компанією Unilever. У нараді взяли участь селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко та перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк.
 
У рамках стратегії по локалізації виробництва і розвитку гнучкої системи поставок, яка відповідає запитам споживачів Unilever стартувала з власною чайною фабрикою у Гостомелі.

Варто зазначити, що роботу над проектом Unilever веде з середини 2015 року, і на даний момент обсяг вкладень в чайну фабрику вже становить 8,3 млн євро. Для компанії це найбільший інвестиційний проект з моменту виходу на український ринок (1993 рік).

З метою сприяння своєчасному запуску нового виробництва, запланованому вже на друге півріччя 2016 року, при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України створена спеціальна міжвідомча робоча група, що дозволяє британсько-голландському інвестору розраховувати на реалізацію проекту без зривів і зволікань.

За словами Василя Бовділова, голови представництва Unilever в Україні, «Для Unilever Україна – один із пріоритетних ринків збуту в Східній Європі, і в розвиток бізнесу тут ми готові інвестувати. Запуск чайного виробництва під Києвом – це дійсно історичний етапу діяльності компанії на місцевому ринку. Завдяки цьому проекту, ми серйозно спростимо систему поставок і знизимо залежність нашого бізнесу від імпорту, продовжуючи при цьому радувати українських споживачів незмінно чудовою якістю чайної продукції Unilever».

Наразі активно триває робота щодо монтажу та запуску технологічних ліній. Попередній запуск виробничої лінії заплановано вже на 1 червня цього року.

13131108 873720239423174 7055488218469784144 o
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Компанія Unilever інвестує у виробництво в Гостомелі - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.