Богдан Гаврилишин: ми є винятково талановитим народом

Печать
PDF
image1Позитивне враження складає частина української молоді. Це надзвичайно талановиті люди з гарною освітою. Вони володіють іноземними мовами, використовують сучасні підходи та засоби комунікації, належать до студентських мереж чи спільноти випускників, мають відмінний погляд на світ зі здоровою системою цінностей. Багато з них думають про майбутнє України, дехто хоче і навіть прагне зробити щось для цього.

На цьому наголосив 14 квітня український, канадський, швейцарський економіст, громадський діяч та меценат Богдан Гаврилишин під час відвідин Університету державної фіскальної служби України.
 
У ході спілкування зі студентами та співробітниками вишу Богдан Дмитрович зокрема відзначив, що більшість керівників держави не здатні пройти крізь необхідні реформи до процвітання демократії. Чимало із них були пережитками часів радянської номенклатури. І, використавши свої колишні зв’язки в комуністичній партії, стали дуже багатими далеко не чесним шляхом. А згодом вони добре влаштувалися в незалежній Україні. Та на своїх поважних постах вони діяли у власних інтересах більше, ніж на користь суспільства.

Б.Д. Гаврилишин вбачає в Україні величезний потенціал: «Ми маємо потужні ресурси. Навіть достатньо енергоносіїв. Ми є винятково талановитим народом». Україна «попереду усієї Європи» за рівнем європейських цінностей, оскільки у нас є «поклик працювати не з обов’язку». На його думку, змінить Україну молодь без революції. «Ми включимо трансформацію. Вона розпочнеться за 5-6 років і буде тривати 7-8 років», — додає він.

Цей візит став одним із найважливіших молоді, адже під час лекції «Роль молоді в майбутньому України» обговорювалися питання перспективного економічного розвитку держави та її майбутнього.

«Щиро вдячний Богдану Дмитровичу Гаврилишину, засновнику Світового економічного форуму в Давосі, за візит до Університету ДФС України. Сьогодні своє покликання пан Богдан бачить у тому, щоб завдяки молоді змінити Україну — зробити її ефективною державою. Він викладає, консультує, чинить багато користі і вірить у нашу країну. Впевнений: наше студентство так само в це вірить і долучиться до побудови ефективної та заможної України», — наголосив в.о. ректора Павло Пашко, вручаючи високому гостю звання почесного професора УДФСУ.
image1Довідка.

Богдан Дмитрович Гаврилишин — громадський діяч, економіст, академік. Народився 19 жовтня 1926 р. у містечку Коропець Тернопільської області. У 1944 р. його забрали до Німеччини. Після 1945 р. перебував у таборі для переміщених осіб. 1947 р. виїхав до Канади: працював лісорубом, організовував вечірні класи для українців, діяв у профспілках. 1952 р. здобув ступінь бакалавра, 1954 р. —— магістра в Університеті Торонто. У 1954-1960 рр. очолював посади з дослідництва, інженерної справи, менеджменту в Канаді. З 1960 р. — мешканець Швейцарії. 1976 р. здобув ступінь Ph. D. з економіки у Женевському університеті. З 1988 р. працює на громадських засадах в Україні.

Від здобуття Україною незалежності був радником кількох президентів України, прем’єр-міністрів, голів Верховної Ради. Майже тридцять років Б. Д. Гаврилишин присвятив Міжнародному інституту менеджменту у Женеві. Займав посади директора з навчання (1960-1968 рр.), директора Інституту (1968-1986 рр.), почесного науковця (1986-1989 рр.). Викладав дисципліни: економічний розвиток, керівництво міжнародними операціями, світове бізнесове середовище, управління державами тощо.

1990 року заснував Міжнародний інститут менеджменту (Київ). У 1996-1997 рр. — директор Міжнародної академії навколишнього середовища (Женева). Проводить семінари, головує на конференціях, читає лекції в університетах для груп фахівців та на міжнародних конференціях у більш ніж 70 країнах. Заслужений діяч науки і техніки України (1992 p.).

У 2010 р. заснував Благодійний Фонд Богдана Гаврилишина». Один з учасників ініціативної групи «Першого грудня». Почесний доктор ряду університетів України і світу. Автор більше 100 статей з менеджменту, освіти в галузі менеджменту, економічного і політичного середовищ. Іноземний член Національної академії наук України. Дійсний член Римського клубу. Член Міжнародної Академії Менеджменту та ряду інших академій, фундацій і рад. Нагороджений Орденом України «За заслуги» ІІІ ступеню (1996 р.), Золотою медаллю Президента Італійської Республіки (1975 р.) та іншими почесними відзнаками.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Богдан Гаврилишин: ми є винятково талановитим народом - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.