Відбувся захід «Вода в Ірпені. Стан і перспективи»

Печать
PDF
de44412973484 10153807784089475 1418324280029566019 o14 квітня в актовому залі Ірпінської міської ради відбувся публічний захід «Вода в Ірпені. Стан і перспективи»

Під час заходу очільник водоканалу Олександр Маркушин розповів про плани на 2016 рік, зокрема сказав про майбутнє будівництво двох станцій водопідготовки, на яких будуть очищати воду від заліза.

Також Олександр анонсував відкриття п’яти нових свердловин, які загалом додадуть понад 13 тисяч кубометрів води на добу для Ірпеня. Вартість такого будівництва становить близько 2,5 млн. грн. Частково кошти виділено з міського бюджету, решта – від забудовників. Варто зазначити, що на сьогодні водні запаси Ірпеня становлять 15 тис. кубометрів води на добу. Використовується ж в середньому 8,5 тис.

Тобто запаси є і води вистачає. До того ж, саме зараз водоканал запросив до співпраці Геологічну українську компанію, яка уже почала проводити заміри і до серпня-вересня повинна перезатвердити водні запаси комунального підприємства.

Ще більш масштабним проектом запланованим КП «Ірпіньводоканал» на 2016 рік є реконструкція центрального колектора, яким усі стоки з Ірпеня, Бучі, Гостомеля та Ворзеля рухаються до Києва. Деякі ділянки колектора перебувають в абсолютно аварійному стані, підтвердив Олександр Маркушин, і за попередніми підрахунками на такий ремонт потрібно близько 13,5 млн. грн. Надійти вони мають з обласного бюджету.

Далі зустріч відбувалася у форматі питання – відповідь.

Найбільше запитань прозвучало у ході зустрічі щодо якості води. Керівник КП «Ірпіньводоканал» наголосив, що на відміну від хлорованої київської води, яку взагалі пити неможливо чи такої ж, наприклад, харківської, наша підземна вода дуже хороша. Вона абсолютно відповідає всім нормам. Є відповідні висновки санепідемстанції.

Що ж до тимчасового забруднення, то за словами О.Маркушина, виникає воно через кілька причин. Основна – застарілий, вражений корозією та відкладами заліза, водогін, деяким ділянкам якого вже 40 років. Поки вода іде рівномірно, то проблем не виникає, але як тільки змінюється тиск, відбувається врізка чи вимкнення, а потім різкий запуск системи, брудні частинки змиваються з труб. Водоканал активно міняє такі ділянки – під дорогами, які капітально ремонтує місто зараз, водогін оновлюється повністю. Найчастіше проблеми з брудною водою виникають у тупикових лініях, тому їх зараз намагаються закільцювати.
777712984058 10153807784229475 6993533795968156621 o«Якщо ж з Вашого крану потекла брудна вода, слід одразу телефонувати диспетчеру за телефоном (04597) 62-9-46, або безпосередньо до мене», - наголосив Олександр Маркушин.

Загалом зустріч відбулася конструктивно, представники громади почукли відповіді на усі питання, які були озвучені у залі засідань.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Відбувся захід «Вода в Ірпені. Стан і перспективи» - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.