В Ірпінській ДЮСШ відбувся фестиваль волейболу

Печать
PDF
111117 лютого в спорткомплексі Ірпінської ДЮСШ відбулось урочисте відкриття ІХ традиційного Фестивалю волейболу Ірпінського регіону.

На відкриття заходу та ігри завітали: голова комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти України, суддя міжнародної категорії з волейболу, заслужений працівник освіти України Михайло Мельник; начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Ільченко; голова Київської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», заслужений працівник фізичної культури і спорту України Микола Жирний; директор компанії "ДІО-СПОРТ" Єдуард Доманський, депутати Ірпінської міської ради Василь Пікулик та Володимир Молчанов.

Учасників та численних вболівальників тепло привітав М.Мельник, який відзначив традиції розвитку дитячо-юнацького волейболу в Ірпінській ДЮСШ з 1965 року, а також вручив подяки Комітету з фізичного виховання та спорту тренерам школи – майстру спорту СРСР Людмилі Вдовіній та Сергію Вдовіну.

Після відкриття учасники розігрували солодкі призи та волейбольний м’яч в спортивних атракціонах.

Поряд з чоловіками волейбольні подачі виконували вихованці ДЮСШ, які вибороли майже всі призи, продемонструвавши вміння та технічну підготовку, адже це складний технічний прийом – виконати верхню пряму подачу в певну зону і попасти в приз, розташований там.
dush 34567Цікаві та напружені виявились ігри чоловічих команд. У першій грі команда «Сапсан» поступилась команді м.Боярка з рахунком 3:0, а в другій грі випускники школи різних років - команда «Ліспроект» з рахунком 3:1 здолала гостей з м.Боярки.

У цей же час в спортивному залі Ірпінського економічного коледжу проводились ігри серед аматорів та ветеранів волейболу регіону.

Загалом у програмі Фестивалю були різноманітні змагання: турніри дитячих команд ДЮСШ; V обласні Спортивні ігри школярів; парковий волейбол «мікст»; відкритий Чемпіонат регіону серед чоловічих команд на кубок тренера Г.М.Славінського; матчеві зустрічі вихованців ДЮСШ з батьками та тренерами.
dush2222
6-7 березня 2016 р. планується проведення ігор «Плей-офф», нагородження переможців та закриття Фестивалю волейболу. 

Джерело: ІМР
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - В Ірпінській ДЮСШ відбувся фестиваль волейболу - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.