ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ВЕДЕ ДЕПУТАТ ІРПІНЬРАДИ

Печать
PDF
imr 1vКожної п'ятниці в приміщенні "Прозорого офісу", Святослав Куценко, обраний у 6 територіальному виборчому окрузі депутатом Ірпінської міської ради, проводить особистий прийом громадян.

Напередодні на прийом до депутата записалося 7 ірпінчан. Фактично до народного обранця з різними питаннями звернулося 11 виборців.

Звернення найрізноманітніші, проте більшість людей потребували акту обстеження матеріально-побутових умов. Також піднімали актуальні питання: отримання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, асфальтування вулиць на окрузі, побудова об'єктів спортивної інфраструктури, зокрема міні-стадіону у дворі будинку 5 на вулиці Стельмаха.

Були звернення від гаражного кооперативу "Привокзальний" та міського хору "Ірпінчанка".

Усі питання взяті на розгляд, та після детального вивчення на їх основі будуть подані відповідні запити та звернення, для вирішення проблем та допомоги людям.

Прийом громадян депутатом Святославом Куценко - можливість для людей отримати реальну допомогу в вирішенні складних питань.  
imr 2v
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ВЕДЕ ДЕПУТАТ ІРПІНЬРАДИ - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.