З 25 січня у ірпінських школах – тиждень карантину

Печать
PDF
3331452901846 gifЗахворюваність на ГРВІ та грип по Ірпеню і селищах за третій тиждень січня становить 151,6%. Це вже показник епідемічного порогу. Торік показник становив 113,4%, тобто епідпоріг по захворюваності з 15 по 22 січня перевищений цьогоріч на 25,5%.

У цілому за останній тиждень захворюваність в порівнянні з минулим тижнем збільшилась на 34%, захворіли 1392 особи, з них 54% діти.

Маємо також зростання показників відсутності дітей у школах через грип, ГРВІ та інші захворювання.

Найбільший відсоток відсутніх дітей у школі №18 в смт. Коцюбинське, з початку тижня на сьогодні маємо зростання від 28% до 37%. Але якщо порівняємо з показниками звернення дітей у лікарні, ті значно менші. Тобто батьки залишають удома дітей, але не завжди звертаються за медичною допомогою, чого не варто робити!

Факт зростання захворюваності на гострі респіраторно-вірусні інфекції та грип спонукає медиків рекомендувати тимчасове припинення навчального процесу в усіх навчальних закладах Ірпінського регіону на тиждень.

Відбувається щоденний моніторинг звернень громадян у лікувально-профілактичні заклади регіону, і якщо рівень захворюваності не спадатиме, є вірогідність, що карантин бути продовжений ще на тиждень. Оперативну інформацію читайте на сайті Ірпінської міської ради. Не проводитимуться з понеділка й культурно-масові заходи. Всі інші заклади, зокрема промислові, торговельні, й далі працюють.

Лікувально-профілактичні заклади вводять режим підвищеного використання дезінфікуючих та інших засобів профілактики грипу, передусім рекомендовано використовувати бахіли та маски при відвідуванні хворими і здоровими людьми лікарень і поліклінік, де їх зустрічатимуть медичні працівники в масках. Хворі повинні усвідомлювати, що, використовуючи маски, вони зменшують на деякий час виділення вірусу в оточуюче середовище. Отже, хворий становить небезпеку, а він повинен не тільки себе оберігати, а й захищати здорових від вірогідного зараження.

Відслідковується запас лікувальних засобів в мережі. Ще будуть додатково придбані швидкі тести для діагностики грипу H1N1 та вірусу А безпосередньо біля ліжка хворого.

Згідно з листом Київського обласного лабораторного центру, проводиться лабораторна діагностика важких хворих, тобто тих, що перебувають у реанімаційному відділенні, а також вагітних жінок, дітей методом полімерно-ланцюгової реакції.

Як повідомляє Галина Савчук, 21 січня проведено нараду з керівниками дошкільно-навчальних закладів. Акцентовано увагу на тому, що заклади починають працювати в епідемічний період. Це означає, що батьки мають використовувати бахіли, слідкувати за тим, щоб у садочках було менше бруду зі снігом, пилу. Батьки мають слідкували за тим, чи здорову дитину вони приводять у дитсадок, тож слід вчасно лікувати своїх дітей, щоб зменшити ризик захворювання інших. 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - З 25 січня у ірпінських школах – тиждень карантину - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.