В Ірпені медичні працівники отримали соціальне житло

Печать
PDF
IMG 181622 січня в місті Ірпені відбулося відкриття гуртожитку для працівників медичної сфери. Перші дев’ять лікарів, медичних сестер отримали ключі та сертифікати на отримання кімнати у гуртожитку.

Ірпінська влада поставила амбітну мету – за декілька років перетворити Ірпінь на місто здоров’я з розвинутою медичною галуззю. Створюються комфортні умови лікування пацієнтів і роботи лікарів, але є розуміння, що самі по собі ні затишніі стіни, ні новітня техніка не можуть дати бажаного результату. Для якісних медичних послуг необхідні хороші фахівці. А про хороших фахівців треба турбуватися. 

«Тепер наші працівники охорони здоров’я не тільки зможуть працювати в нормальних умовах, а й проживати, – підкреслив у вітальній промові перший заступник міського голови Дмитро Христюк. – Хочу особисто подякувати депутатам Ірпінської міської ради, які надавали допомогу у будівельних роботах, допомогли придбати плити на кухню тощо».

«Я багато років працюю в системі охорони здоров’я і часто буває так, що влада добре знає, що зобов’язані робити медики. І, на жаль, часто забуває про те, що у медичних працівників є свої, в тому числі, соціальні потреби, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олег Ременник. – Сьогоднішня подія – це яскраве свідчення розуміння Ірпінської міської влади того, що тільки вирішивши соціальні проблеми медичних працівників, можна сподіватися на високий рівень надання медичної допомоги».

Дмитро Христюк запевнив, що міська рада спільно з департаментом охорони здоров’я Київської області докладе усіх зусиль, щоб медична галузь Ірпеня була однією з кращих не тільки в Київщині, а й в Україні.

Також перший заступник міського голови повідомив, що цього тижня буде підписаний договір з проектною компанією, яка проектуватиме майбутній медичний центр, де будуть втілені сучасні європейські медичні технології.

Варто зазначити, що перший поверх гуртожитку збудований у 1989 році. Будівництво другого поверху розпочали у 2007 році, але роботи зупинили. Відновили лише у 2015 році. Протягом шести місяців була зроблена добудова приміщення та його утеплення, проведена заміна вікон, повна заміна комунікацій (електрики, каналізації), встановлено нові газові котли. Було проведено капітальний ремонт 20 житлових кімнат, 2 кухонь, санвузлів, встановлено окремі лічильники для води та електроенергії. Невдовзі розпочнеться робота по благоустрою території навколо приміщення.
2IMG 1669
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - В Ірпені медичні працівники отримали соціальне житло - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.