У новий рік – зі старим сміттям

Печать
PDF
20160102 085958-1-768x432Деякі райони Ірпеня доволі своєрідно перейшли у новий рік.

Сміття на вулицях під час Нового року не стала новиною. Мешканці нашого міста, з приватних секторів, скаржаться, що вивіз сміття останнім часом відбувається не систематично і з затримкою. «Бродячі собаки розривають пакети та розтягують сміття по вулицях», – нарікають ірпінці.

Директор КП «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» Сергій Скрипник пояснив цю ситуацію таким чином: «Ця проблема стосується районів, які обслуговуються КП «Ганітура», яке несумлінно виконує свої обов’язки перед громадою».

Також Сергій Федорович зазначив, що очолюване ним підприємство виграло тендер на обслуговування нині проблемних районів. Але усупереч цьому не можуть там розпочати робіт, оскільки в силі договір мешканців із КП «Гарнітура». Передати повноваження не допомагають і звернення до міської ради та прокуратури.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - У новий рік – зі старим сміттям - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.