В Ірпені відкриють центр для гіпертоніків

Печать
PDF
s419x0-news-123441041529 вересня об 11:00 годині у денному стаціонарі Ірпінської міської поліклініки відбудеться відкриття антигіпертензивного центру.

У центрі мешканці міста та селищ щодня, з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00, зможуть отримати консультацію лікаря-кардіолога, пройти спеціалізоване кардіологічне обстеження та відповідне лікування в умовах денного стаціонару.

Регіональний антигіпертензивний центр створено до Міжнародного дня серця за підтримки Ірпінської міської ради. Головною метою функціонування закладу є вторинна профілактика артеріальної гіпертензії, а саме - зниження рівня інвалідності та смертності від серцево-судинних захворювань.
 
Варто зазначити, що 27 вересня відзначається Всесвітній день серця, який проводиться за ініціативою Всесвітньої федерації серця за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я з 2000 року.
 
Місцезнаходження центру: м.Ірпінь, вул. Садова, 38, міська поліклініка, денний стаціонар (5 поверх).
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - В Ірпені відкриють центр для гіпертоніків - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.