Ірпінський фольклорний колектив побував на Гуцульщині

Печать
PDF
1442696570 img 8646Народний фольклорно-етнографічний колектив “Берегиня”, художнім керівником якого є Віталій Коваленко, побував на Гуцульщині. Наші таланти були учасниками Міжрегіонального етнокультурного семінару весільної обрядовості «Повниця весільних традицій». Дійство проходило в селі Космач Косівського району Івано-Франківської області та було присвячено збереженню та популяризації автентичних весільних традицій України. У заході взяли участь різні фольклорні колективи, етнографи, краєзнавці та працівники культури багатьох регіонів.

Ірпінський колектив виступив із реконструкцією обряду «Розподіл весільного короваю» та виконав обрядові весільні пісні. Також відбувалися тематичні та захоплюючі майстер-класи з випікання обрядового хліба, наряджання весільного гільця, шиття весільного рушника, плетіння вінків з барвінку та багато іншого.
1442696618 img 8694
1442696532 img 8673
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Ірпінський фольклорний колектив побував на Гуцульщині - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.