Передплачуємо "Ірпінський вісник"!

Печать
PDF
1232Розпочинається новий період передплати міської газети “Ірпінський вісник” на наступний рік. Вона стане трішки дорожчою – 10 гривень на місяць.

Як каже головний редактор “Ірпінського вісника” Юлія Бережко-Камінська, ситуація не дуже втішна, бо зростає вартість друку та послуги Укрпошти. Тож газета ризикує втратити чимало читачів, які, зважаючи на високі ціни на комунальні послуги, ліки та їжу, опинилися за межею бідності.

Як відгукуються постійні читачі Вісника, він за останні півроку став інформаційно насиченим, цікавим, охоплює значно більшу палітру життя регіону.

Нова редакція попрацювала над дизайном видання, якістю його наповнення, удвічі збільшила обсяг, тож газета є на сьогодні однією із кращих районних газет Київщини.

Від кількості передплатників напряму залежить те, чи зможе газета існувати”, – розповідає Юлія Миколаївна і звертається до жителів Приірпіння із проханням підтримати газету свого регіону, яка на сьогодні для тисяч людей є можливістю донести до людей важливі відомості, а для тисяч пенсіонерів є єдиним джерелом своєчасної та актуальної інформації і новин міста.
logo
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Передплачуємо "Ірпінський вісник"! - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.