В Ірпені вперше за декілька десятиліть відкрито міський дитcадок

Печать
PDF
DSC0356111 вересня в нашому місті урочисто відкрили дошкільний навчальний заклад «Бджілка». Це – перший комунальний дитсадок, збудований в Ірпені за 24 роки незалежності.

Дитячий садок розрахований на 75 місць. У ньому є спортивний і музичний зали, творча майстерня, кімната інтелектуальних ігор, кабінет іноземної мови. У дворі обладнано ігрові майданчики з навісами для тіні, пісочницями і малими спортивними формами. Будівництво велося чотири з половиною місяці за рахунок коштів бюджету розвитку міста.

За словами Ірпінського міського голови Володимира Карплюка, відкриттям цього садочку в Ірпені не обмежаться.

«Сьогодні на електронній черзі у дитячі садки перебуває понад 4 000 дітей. Тому, визначаючи пріоритети на поточний і наступний роки, на перше місце ми поставили «дитяче» питання. Будемо будувати дитячі садки, поки не закриємо проблему. Думаю, що нам знадобиться на це декілька років», – повідомив міський голова.
DSC03610
DSC03650
DSC03669
DSC03671
DSC03676
DSC03680
DSC03686
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - В Ірпені вперше за декілька десятиліть відкрито міський дитcадок - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.