В Ірпені відкрили другу амбулаторію сімейної медицини

Печать
PDF
577787773 вересня в Ірпені урочисто відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Це вже друга амбулаторія у місті, відкрита протягом двох останніх місяців.

Амбулаторія обслуговуватиме понад 8000 населення. Тут можна буде отримати консультації дільничних лікарів і педіатрів, зняти кардіограму, отримати необхідні ін’єкції, крапельниці тощо.

За словами Ірпінського міського голови Володимира Карплюка, найближчим часом у місті відкриють третю амбулаторію і всі амбулаторії оснастять високоякісним німецьким медичним обладнанням, зокрема, апаратами ультразвукової діагностики.
 
«Відкриття нових медичних закладів здійснюється у рамках нової Стратегії розвитку Ірпеня як міста здоров’я. Покращення якості медичних послуг – одне з наших першочергових завдань, і я переконаний, що спільними зусиллями ми зробимо місто Ірпінь столицею української медицини», – запевнив Володимир Карплюк.

Ремонт і облаштування приміщення нової амбулаторії виконано за рахунок бюджету розвитку міста.

Нагадаємо, що з початку року в Ірпені відкрито нову дитячу поліклініку майбутнього та першу амбулаторію загальної практики сімейної медицини на вулиці Ніжинській. До кінця року планується відкрити ще дві амбулаторії загальної практики сімейної медицини і завершити реконструкцію дитячої лікарні.
7009
108
DSCN43977
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - В Ірпені відкрили другу амбулаторію сімейної медицини - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.