«Інтелект України» стартував в Ірпені

Печать
PDF
36603 html m4950deccПрограма «Інтелект України», яка з 1 вересня стартує в деяких перших класах шкіл Ірпеня, побудована так, щоб зберегти оптимальний баланс психофізичного стану дитини, не допускаючи перевтоми і втрати цікавості до навчання. Завдяки наглядності та використання відеоматеріалів, об’єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим. Зміщується акцент з набуття дитиною певної кількості знань на розвиток в неї необхідних навичок: роботи з інформацією, аналізу, самоконтролю, гнучкого творчого мислення та інших.

Батьки маленьких ірпінчан позитивно оцінюють новизну й цінність проекту «Інтелект України».

«Ми йдемо в першу школу, що на БКЗ,» – говорить мама першокласника. – «Я в минулому викладач і чудово знаю стару програму, побудовану за простою схемою: вчитель – книжка – зошит – учень. Звичайно, такий метод навчання перевірений роками, але у нас підростає зовсім нове покоління, яке ледь не з пелюшок легко вправляється зі смартфонами і комп’ютерами. Відповідно до цього процес навчання має еволюціонувати до мультимедійного. До того ж, вага ранців суттєво зменшується, а це позитивно впливає на здоров’я першокласника. Важливим є і те, що поглиблюється вивчення англійської мови. Це в наш час – першочергова необхідність».
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - «Інтелект України» стартував в Ірпені - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.