Благодійний флешмоб в Ірпені

Печать
PDF
DSCN387720 серпня у всіх містах України відбувся благодійний флешмоб «День лимонаду», головна мета якого – зібрати кошти для купівлі медикаментів дітям з онкологічними захворюваннями.

До цієї акції приєдналися більше ста ресторанів України, а також величезна кількість офісів, в їдальнях яких робітників частують благочинним лимонадом. ­

Такий флешмоб просто не міг оминути молодих ірпінчан. На площі перед міською радою сьогодні майорів яскравий благочинний столик з різноманітним домашнім лимонадом, власноруч приготованим двома місцевими активістками: Жанною Горпинченко та Веронікою Підлужною. Дівчата активно закликали перехожих поласувати смачними напоями та з радістю відповідали на запитання.
 
«Ми збираємо кошти для найбільшого незалежного благодійного фонду «Таблеточки». Він захищає інтереси дітей з важкими захворюваннями в Україні, забезпечує медикаментами і медичною технікою, оплачує операції з трансплантації кісткового мозку за кордоном, а також займається соціально-психологічною адаптацією пацієнтів та їхніх батьків. Це надзвичайно важлива справа!» – ділиться Жанна.

«Таблеточкам» вдалося влаштувати масове лимонадне безумство для дорослих і дітей по всій Україні та заразити вірусом волонтерства тисячі людей.
DSCN3882
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Благодійний флешмоб в Ірпені - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.