Платники податків Ірпінського регіону перерахували понад 456 мільйонів до бюджету

Печать
PDF
photo.4521Якщо за січень-липень 2014 року платниками Ірпінського регіону до Зведеного бюджету було мобілізовано майже 426 млн. грн. податків і зборів, то за сім місяців роботи у поточному році ця сума перевищила за 30 млн. гривень. Темпи росту склали 107 відсотків. Про це проінформувала під час зустрічі з представниками ЗМІ в.о. начальника Ірпінської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області – Олена Крупнова.

Зокрема, Державний бюджет отримав 259,3 млн. грн., що майже на 69 млн. грн. більше, ніж фактичний обсяг надходжень січня – липня минулого року. Також, за січень – липень 2015 року платниками додатково до прогнозних надходжень перераховано до місцевих бюджетів Ірпінщини 30,5 млн.грн. Всього місцеві скарбниці отримали 197,2 млн.грн податків і зборів.

Крім того, вона зауважила, що одними з бюджетоутворюючих платежів серед повного переліку податків і зборів, які сплачують платники зареєстровані в Ірпінської ОДПІ, залишаються: податок на доходи фізичних осіб – 156,8 млн. грн., податок на додану вартість – 130,8 млн. грн.,податок на прибуток підприємств – 50,8 млн.грн., плата за землю – 30,7 млн.грн. та єдиний податок – 24,4 млн. гривень. Окремо, надходження з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні-липні цього року склали майже 377,1 млн. грн., і практично на 22 млн. грн. перевищили минулорічні показники.

На завершенні зустрічі Олена Крупнова надала відповіді на поставлені запитання представниками ЗМІ та подякувала платникам Ірпінського регіону за сумлінне виконання свого конституційного обов’язку – своєчасну сплату податків.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Платники податків Ірпінського регіону перерахували понад 456 мільйонів до бюджету - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.