Звернення Ірпінського міського голови Карплюка Володимира Андрійовича до жителів Ірпеня та Приірпіння

Печать
PDF
karpljuk volod                                                     Шановна громадо!

Минуло не так багато часу з того дня, коли ви довірили мені посаду Ірпінського міського голови. Це сталося лише з другої спроби, адже першого разу, в 2010 році, ваше право обирати було ганебно вкрадено командою регіоналів.

Перше, з чого я почав на посаді, це викорінення корупції. Завдяки тому, що з першого дня я не дав можливості розкрадати міський бюджет, нам вдалося реконструювати міські парки, сквери, дитячу поліклініку, лікарню, амбулаторії, почати будувати стадіон, дитсадки, спортивну школу, дороги, тротуари, облаштувати десятки зупинок, встановити десятки дитячих ігрових майданчиків, світлофорні об’єкти, відкрити творчий дитячий центр, реконструювати бібліотеку та працювати над десятками інших об’єктів соціальної інфраструктури.
 
Моїм головним завданням було, є і буде справами дякувати вам за довіру на минулорічних виборах. Для цього я, так само як і ви, щоденно працюю. І наше місто вже змінюється, тут приємно гуляти з дітьми, запрошувати до нас гостей та друзів, показувати охайні парки та сквери, планувати майбутнє дітей та онуків.

Це не сподобалось десяткам чиновників та бізнесменів, які десятиліттями розкрадали Ірпінь.

І вони розгорнули проти мене брудну інформаційну кампанію, витрачаючи на неї сотні тисяч доларів, роками накрадених із бюджетів Ірпеня та Приірпіння. Щодня проти мене виходять замовні сюжети на телеканалах, публікації в пресі та інтернеті.

У зв’язку з наближенням виборів, майже щодня проводитимуться замовні мітинги і пікетування. Моє прізвище намагатимуться прив’язати до найжахливіших речей та намагатимуться очорнити мене, виливаючи тонни бруду.

Це робиться для того, аби повернути до влади тих, хто за останні двадцять років нещадно забудував Ірпінь неестетичними «коробками» з вигрібними ямами замість каналізації, хто роками крав кошти, які виділялися на реконструкцію шкіл, лікарень, парків і доріг. Вони поставили місто на коліна, з яких ми тепер його піднімаємо рекордними темпами.

Не може бути так, що двадцять років місто деградувало, а коли ми почали його змінювати, я став поганим та невигідним.

Комусь заважає розвиток Ірпеня, бо нам вдалося «перекрити краники» корупції та дерибану.

Цими тоннами негативу вони сподіваються знищити мене в ваших очах, позбавити мене вашої підтримки. Вірю в вашу самосвідомість і вміння відрізнити правду від політичних наклепів.

Нині переді мною вибір: або втягуватися у політичні чвари з моїми опонентами, або й надалі відроджувати місто і працювати для громади. У місті достатньо невирішених проблем , і спільними зусиллями ми їх вирішимо. Для цього мені потрібна ваша підтримка, довіра й віра у майбутнє Ірпеня та Приірпіння.

З повагою, Володимир Карплюк
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Звернення Ірпінського міського голови Карплюка Володимира Андрійовича до жителів Ірпеня та Приірпіння - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.