"Почую кожного", як форма політичної спекуляції

Печать
PDF
Почую кожного, як форма політичної спекуляції

Як за режимів Кучми, «помаранчево-біло-сердечної команди», так і за влади «сильних світа сього» - Партії Регіонів, політики інтенсивно обробляють язиками тему боротьби з корупцією, але тільки запіненими язиками, а більше й нічого, тільки плещуть, плещуть і плещуть…

Нагадаємо, що контроль за дотриманням Закону

України «Про боротьбу з корупцією» покладено на Генеральну Прокуратуру України і Службу Безпеки України. Однак, справи з цією боротьбою занадто кепські, а вказані інституції держави, м’яко кажучи, зовсім не справляються з роботою, а ще точніше її «кришують». Ось тому Президент України В.Ф. Янукович, своїм Указом створив додатково Національний антикорупційний Комітет, який сам і очолив. Начебто, всі державні структури повинні запрацювати на ліквідацію такого ганебного явища в країні – корупції (лат. corrupto – псування). А тому, цілком логічно, ми сподівалися на дієвість цього заходу і навіть вирішили їм допомогти та звернулися з відкритим листом на ім’я Голови Національного антикорупційного Комітету Віктора Федоровича Януковича, окрім того ми врахували його виборчий лозунг «Почую кожного». В матеріалах, направлених на його ім’я, містилася доказова база з копіями документів на 197 стор., де наводяться дані про злочинну діяльність в Київській області з ознаками корупції органів місцевого самоврядування, посадових осіб прокуратури та навіть центрального апарату держави. Проте виборче гасло «Почую кожного» в даному випадку не було почуте, а злочинні ланцюжки не те що не розірвані, а активно розвиваються і надалі. Один із яскравих прикладів бездіяльності Прокуратури України та Національного антикорупційного комітету - щодо порушеної кримінальної справи за № 61-928 про оформлення Бучанською селищною радою 7 га на підставних осіб. Мушу звернути увагу, що кримінальна справа № 61-928 порушена на початку 2006 року.

 

alt

alt

Майже 5 років, начебто, ведуться слідчі дії та ніяк за цей час не можуть з’ясувати - як до голови Бучанської селищної ради А.П. Федорука потрапило підроблене клопотання на отримання у приватну власність 7 га землі, яким чином, де і за яких обставин пан Федорук його підписав та хто організовував підставних осіб у кількості 21 чол. серед яких фігурує громадянин Мемрюк Є.С. якому надано у безкоштовну приватну власність для будівництва житлового будинку 1500 кв.м. та 2111 кв.м. у безкоштовну приватну власність для ведення особистого селянського господарства в селищі Буча по вул. Гоголя, 24.

alt

alt

Тому не дивно, а цілком логічно, відчуваючи безкарність і навіть «кримінальний дах» прокуратури пан Мемрюк Є.С. повторно отримує у безкоштовну приватну власність 1000 кв.м. під будівництво будинку та 2000 кв.м. для ведення особистого селянського господарства в м.Ірпінь по вул. Сонячна, 43.

alt

Загальна площа земельних ділянок отримана паном Мемрюком Є. С. в Бучі та Ірпені складає 6611 кв.м. або 66  соток. Як мені стало відомо, вищевказані земельні ділянки уже продані. Хочу зазначити, що земельні ділянки продавалися не за нормативно-грошовою оцінкою, а за ринковою, а це сотні тисяч гривень.

У відповідності до Кримінального Кодексу України очевидні дії з ознаками злочину які підпадають під ст. 190 Шахрайство та ст. 185 Крадіжка та тягнуть за собою міру покарання як мінімум від п’яти до семи років позбавлення волі.

Останнім часом в засобах масової інформації інтенсивно мусується питання діяльності з використанням свого службового становища екс-Міністром внутрішніх справ України паном Луценком щодо сприяння у незаконному оформленні пільгової пенсії персональному водієві. Як було встановлено, внаслідок корупційних дій пана Луценка, державі заподіяні збитки на суму 40 тис.грн. Дана справа перебуває в провадженні Генеральної Прокуратури України та на контролі, під пильним оком Партії Регіонів. Я не буду і не хочу захищати пана Луценка тому, що він перебуває точно в такій же банді як і та, що його переслідує. Проблема лише в тому, що він до цього часу, в силу певних політичних ротацій, перебуває у ворожому таборі до ПР. Ось тут йому не завадило б повчитися у свого колишнього соратника та однопартійця пана Федорука, котрий одразу після перемоги на президентських виборах Партії Регіонів, плюнувши на своїх соратників з НУ-НС, примкнув до цієї політичної сили. А тому умовні збитки заподіяні державі паном Луценком в 40 тис.грн., в порівнянні з фактичними збитками завданими паном Федоруком в сотні мільйонів доларів, просто відпочивають. Адже не є таємницею той факт, що судять і карають не того хто краде і краде багато, а того хто краде мало та й ще не ділиться. Дане неписане правило діяло як за правління босяків з команди «Вона працює» так і «бєспрєдєльщиков» з команди «Почую кожного». У мене іноді запитують – «… чому знаючи, що на громадянина Мемрюка повторно оформлялася земельна ділянка я не попередив цей злочин з самого початку?». А тому, що уже маю негативний досвід коли «мєстний авторітєт» Пашка Оніщенко, який за сумісництвом виконує обов'язки прокурора м. Ірпеня, на свою підставну особу громадянина Мінаєва повторно почав оформляти через мера Федорука 25 соток в Бучі і було прийнято перше рішення про надання дозволу на виготовлення проекту відводу земельної ділянки в 25 соток. Коли ми оприлюднили цю інформацію, то вони «перетасувавши карти» скасували дане рішення та наступними рішенням оформили документи на іншу підставну особу. Ось тому, враховуючи ці обставили, я очікував поки - закінчиться процедура оформлення технічної документації, отримається державний акт та відбудеться відчуження земельної ділянки через вторинний ринок землі. В даному випадку у земельних спекулянтів з прокуратури відрізані всі шляхи відступу з маніпуляціями щоб убезпечити свою підставну особу громадянина Мемрюка від кримінальної відповідальності.
Якщо, за цим фактом скоєння злочину, прокуратурою не буде порушена кримінальна справа та не будуть покарані дієві особи в цих оборудках то можна впевнено стверджувати, що бажання створити Національний антикорупційний Комітет Президентом України породжене не метою побороти корупцію, а для того щоб її ОЧОЛИТИ.

P.S. З вищезазначеного можна зробити висновок, що голови місцевих рад такі як Федорук, Бондар та інші є джерелом надходження тіньових доходів і діють за вертикальною системою та контролюються прокуратурою в нашому регіоні в особі Оніщенка Павла Вікторовича.

P.P.S. По даному факту скоєння злочину мною подані звернення на Голову Національного антикорупційного Комітету, Комітет ВР з питать боротьби з організованою злочинністю і корупцією та на Кабінет Міністрів України. Ближчим часом побачимо, наскільки достойно Партія Регіонів нестиме естафету системи «відкатів» по вертикалі, отриману від попередніх помаранчево-білосердешних корупціонерів.

 

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
+2 # Володимир Паламарчук 16.02.2011 14:41
Цитирую Правдивый:
Да автор этого текста баламут и тряпка, копирует и выставляет материалы 5-ти летней давности, а сам получил земли не меньше всех выше перечисленых и в Буче и в Ирпене, но про это он почемуто не пишет

та хай ті матеріали будуть і 100-річної давності - суть в тому, що наслідки їхні ВІЧНІ. Не забувайте - знищити 70-річний ліс, це не порубати дерева цього віку, а знищити певний біоценоз, формування якого може тривати і сотні років. Нищення нашої землі триває, а всякі особливо "правдиві" вміють мовчати "в тряпочку" і рахувати, скільки Вітя отримав землі. До речі - а де вона? В яких межах, якими рішеннями провдена? Він коли викладає - то дає точні реквізити, а не плітки. Вчіться краще у Бархоленка подавати матеріал так, щоб було і ясно і доказово, поки що ви носите плітки, а не оперуєте даними.
Цитировать
 
 
+6 # Administrator 15.02.2011 09:49
Цитирую Правдивый:
Да автор этого текста баламут и тряпка, копирует и выставляет материалы 5-ти летней давности, а сам получил земли не меньше всех выше перечисленных и в Буче и в Ирпене, но про это он почему то не пишет

Уважаемый "Правдивый", а почему вы это говорите в "тряпочку"? Что вас испугало написать своё Имя и Фамилию? Похоже вы и есть "Баламут", потому как, ничего стоящего сказать не можете.
На заявления и статьи Виктора Бархоленко не обращают внимания чиновники у верхушки, погрязшие в коррупции (тут уж согласится 90% населения Украины).
Что тут говорить, страной правит Зэк-президент Янукович В.Ф.! :cry:
Цитировать
 
 
-6 # Правдивый 14.02.2011 14:57
Да автор этого текста баламут и тряпка, копирует и выставляет материалы 5-ти летней давности, а сам получил земли не меньше всех выше перечисленых и в Буче и в Ирпене, но про это он почемуто не пишет
Цитировать
 
 
# Лысый 29.01.2011 21:01
А как он и раньше работал - ко[цензура] не так уж и обновилась. Только депутаты стали покруче...
Цитировать
 
 
+1 # трофимов 28.01.2011 12:13
и как наш Ирпенский мэр (подтасованый) теперь работать будет успевать, а кто ж молодую жену ублажать будет - заместители.
Цитировать
 
 
+7 # Лысый 11.01.2011 11:52
Не все молчат. Вот, кто то и пишет и добывает материалы и даёт им хоод. ТОлько эти "кто-то" почему то не из Ирпеня, а опять из Бучи. Неужели в нас некому поднять голос?
Цитировать
 
 
+4 # Аскет 09.01.2011 16:03
Народ, который молчит в тряпочу, пока мочат его соседей и думает "Моя хата с краю, как бы чего не вышло" достоин своего президента-зэка и обречен на вечное "покращення", вплоть до братской могилы. Холопов уже меньше 45 миллионов осталось - всех сгноят поодиночке.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - "Почую кожного", як форма політичної спекуляції - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.