Кому вигідне побиття активіста?

Печать
PDF
znak-pitannya-zdivuvannya-nerozuminnya-podivГромадського активіста Євгена Мельничука, що мешкає нині в Ірпені і якого знають як севастопольця, жорстоко побито. Це сталося 4 серпня пізно увечері на розі вулиць Соборна і Тищенка.

«Із кущів бузку вискочили численні «ті тушки», – повідомив телефоном з обласної лікарні Мельничук, – «які схожі на тих, що охороняють скандальну забудову на вул. Єсеніна, 30. Одного з них я упізнав. На щастя, обійшлося без надтяжких травм, зокрема переламів кісток. Побито голову (лікарі наклали шов), на тілі – синці і забиття, пошкоджено шию, напевно, щось сталося із сухожиллям. Украдено документи, гроші і планшет».
 
У фейсбуці висловлено версію, що це сталося через те, що Мельничук відкрито виступав проти нищення зелених зон і протистояв забудовам. «Утім, у Мельничука достатньо ворогів», – вважають обізнані ірпінці. – «Зокрема це й сусіди, на земельну ділянку яких він «наїхав» (повалив паркан і самовільно влаштував вигрібну яму на суміжній території), через що вони з ним судяться». Били Мельничука і торік у Криму, поламавши гайморову пазуху, вибивши щелепу, тоді ж робили спроби викрасти. У Севастополі його квартира двічі піддавалася нападам.
 
Спроби дізнатися про щось конкретне з приводу побиття Мельничука у начальника Ірпінської міліції не увінчалися успіхом. Тож цілком поділяємо думки жителів Ірпеня, що застосування сили проти громадського активіста – неприпустиме! В Україні і без цього насильство та відвертий бандитизм усе частіше застосовується там, де має діяти закон.

Водночас із цим чекаємо на відповідну реакцію правоохоронних органів. Адже у разі, якщо такі випадки залишаються безкарними, спрацьовує принцип «розбитого вікна», коли одного прикладу достатньо для того, щоб розв’язати руки багатьом зловмисникам. У цьому випадку міліція постане перед вибором: залишатися бездіяльною і зробити вигляд, ніби нічого не сталося, або все ж таки неупереджено дослідити обставини справи, знайти винних, які б отримали те, на що заслуговують. Інакше буйною пліснявою розповсюджуватимуться плітки, версії і відверті наклепи, залежно від політичної мети.

Громадський діяч Ігор Найда з Ірпеня зазначає: «Таке можуть робити тільки нелюди. Разом із тим, навішувати на когось провину без встановлення винуватців – теж аморально. Подібними діями точно ніколи не прийдемо до цивілізованого суспільства».
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Кому вигідне побиття активіста? - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.