Перейменувано вулицю в Бучі

Печать
PDF
1427445892 vr2-1З метою увічнення пам’яті жителя міста Бучі, учасника антитерористичної операції на Cході країни, героя України, рішенням Бучанської міської ради за №2282-72-VI від 25 червня 2015 було присвоєно нову назву вулиці Петровського – вулиця імені Максима Ридзанича.

Максиму Ридзаничу було 37 років. Він мав дві вищі освіти (геофізик-ядерщик, юрист). Реалізував себе як успішна людина, директор охоронної фірми. Був активістом громадської організації «Нові обличчя» та постійним учасником громадського життя Приірпіння.

Він виховував трьох малолітніх дітей, а відтак не підлягав обов’язковій мобілізації, і разом з тим, пішов добровольцем на фронт, вкотре засвідчуючи свій великий патріотизм та громадську свідомість.
 
Боєць-десантник, снайпер, «кіборг», великий патріот України та Бучі, Максим Ридзанич загинув 20 березня у бою під Донецьком, потрапивши у засідку російських диверсантів. Він поклав життя, прикриваючи собою побратимів.

Вічна пам'ять і дяка герою!
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Перейменувано вулицю в Бучі - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.