Паркомати в Ірпені - як у Європі

Печать
PDF
парк автоНезабаром в Ірпені облаштують два місця, де будуть платні парковки. Для цього вже замовили європейські паркомати, які очікують найближчим часом. Таким чином, є можливість уникнути корупційного елементу, коли невідомі люди збирають за паркову гроші. Як відомо, у затверджених Правилах паркування транспортних засобів передбачено встановлення паркоматів на усіх платних парковках України.

Це стане своєрідним експериментом для нашого міста, бо встановлення паркоматів може й не дати очікуваних результатів. Паркомат – не людина, він не прийде і не скаже: «Заплатіть за паркування». Знаючи наш народ, немає гарантій, що автомат не потрощать якісь варвари, а коштує він пристойно.

То де впевненість, що після їх встановлення у водіїв різко проклюнеться совість і вони кидатимуть гроші в паркомат без будь-якого наглядача?
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Паркомати в Ірпені - як у Європі - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.