Чим депутат Куценко “заважає” меру Карплюку?

Печать
PDF
foto 8Чинний механізм відкликання депутатів є неоднозначним з точки зору його відповідності міжнародним стандартам представницької демократії і, за певних умов, може стати інструментом політичної розправи над депутатом з боку голови партії.

Саме така ситуація склалася в Ірпені. Депутат Святослав Куценко зайняв принципову позицію з питань забудови міста та розподілу бюджетних коштів. На сесіях міської ради він порушує не завжди приємні для влади, але надто важливі для розвитку міста питання. І незважаючи на те, що цей депутат вирішує проблеми своїх виборців, відстоює їхню позицію, діюча влада і керівництво “Нових облич” захотіли незаконно позбавити Святослава депутатського мандата.

Графік відключення електроенергії в Ірпені, Бучі та Гостомелі з 11 по 15 грудня 2017 року

Печать
PDF
inx960x640У зв'язку з плановими роботами можливі наступні відключення світла в населених пунктах Ірпінського регіону в грудні 2017 року:

11 грудня з 8:00 до 17:00 у місті Ірпінь буде проводитися реконструкція, можливі відключення по вул. Пушкінська, Українська, Лісова, Чехова, Піонерська. У місті Буча буде проводитися розчищення траси, можливі відключення по вул. Малиновського. В смт. Гостомель буде проводитися ремонт Р-0.4, можливі відключення по вул. Ватутіна, Фрунзе, Шевченка, Свято-Покровська, Воровського. 

12 грудня з 8:00 до 17:00 у місті Ірпінь буде проводитися реконструкція, можливі відключення по вул. Пушкінська, Українська, Лісова, Чехова, Піонерська.

Карплюк вирішив закінчити свою акцію "Ночую місяць в наметі" під прокуратурою, в перший же день...

Печать
PDF
Побачивши, що мешканці Ірпеня його не підтримали і не приїхали під прокуратуру, а так звані соратники веселяться, вживають алкоголь і танцюють, діючий мер зрозумів, що все погано і припинив свою акцію. А представники прокуратури, роз'яснили меру і його адвокатам, як відбуваються слідчі дії, чому всі процесуальні дії займають багато часу... І діючий мер зрозумів, що все дуже погано... І вирішив перенести свою акцію до ресторану Шкіпер і готелю СПА у Ворзелі...

В Приірпінні стартує моніторинговий проект "Аналіз діяльності депутатів ІМР"

Печать
PDF
1 1Благодійний фонд Розвитку місцевого самоврядування в рамках програми "Аналіз діяльності депутатів місцевих рад Приірпіння", що діє за підтримки Фонду сприяння демократії, започатковує моніторинговий проект "Аналіз діяльності депутатів ІМР".

Моніторинговий проект передбачає щомісячний аналіз діяльності депутатів Ірпінської міської ради, обраних за мажоритарною складовою, і які отримали мандат за так званими відкритими списками, у їхніх округах.

Зокрема, цей проект включає моніторинг активності депутата на своєму виборчому окрузі (візити, особистий прийом громадян, звітувань про роботу), а також участь у роботі міської ради та органів виконавчого комітету.

Ірпінська влада незаконно надала дозвіл на розміщення торгівельного павільйону

Печать
PDF
Безымянный 8Грубі порушення регламенту і чинного законодавства, безпідставні звинувачення депутатів, журналістів та представників громади мером міста Карплюком - цим запам’яталась тридцять третя сесія Ірпінської міської ради, яка відбулась 18 травня 2017 року.

Ніхто і не звернув увагу на одне "невелике" питання, яке мер міста "протягнув" (як і багато інших) на цій скандальній сесії Ірпіньради.

Швидко і без обговорення пройшло питання про надання дозволу на розміщення торгівельного павільйону на фасаді центральної вулиці міста Соборної. 

Ірпінь підтримав щорічний фестиваль польської культури

Печать
PDF
IMG 6216У неділю, 14 травня Ірпінчани відвідали Національний музей народної архітектури та побуту України в Пирогові.

На запрошення Спілки поляків України депутати Ірпінської міської ради Ігор Ковтун, Святослав Куценко, Марія Шевченко, Володимир Молчанов та Артем Калічка організували поїздку мешканців Ірпеня на щорічний фестиваль польської культури «Всіма барвами прикрашу Україну нашу». 

Фестиваль проводився з метою презентації мистецького життя та зміцнення дружніх зв'язків між українським та польським народами. Свято допомогло краще пізнати культуру України і Польщі, адже наші країни мають багатовікові традиції братніх відносин. Свято відбулося за підтримки Посольства та Консульства Республіки Польщі, Спілки поляків України та Польського інституту в Києві.
Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Городские новости - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.