Карплюк вирішив закінчити свою акцію "Ночую місяць в наметі" під прокуратурою, в перший же день...

Печать
PDF
Побачивши, що мешканці Ірпеня його не підтримали і не приїхали під прокуратуру, а так звані соратники веселяться, вживають алкоголь і танцюють, діючий мер зрозумів, що все погано і припинив свою акцію. А представники прокуратури, роз'яснили меру і його адвокатам, як відбуваються слідчі дії, чому всі процесуальні дії займають багато часу... І діючий мер зрозумів, що все дуже погано... І вирішив перенести свою акцію до ресторану Шкіпер і готелю СПА у Ворзелі...

В Приірпінні стартує моніторинговий проект "Аналіз діяльності депутатів ІМР"

Печать
PDF
1 1Благодійний фонд Розвитку місцевого самоврядування в рамках програми "Аналіз діяльності депутатів місцевих рад Приірпіння", що діє за підтримки Фонду сприяння демократії, започатковує моніторинговий проект "Аналіз діяльності депутатів ІМР".

Моніторинговий проект передбачає щомісячний аналіз діяльності депутатів Ірпінської міської ради, обраних за мажоритарною складовою, і які отримали мандат за так званими відкритими списками, у їхніх округах.

Зокрема, цей проект включає моніторинг активності депутата на своєму виборчому окрузі (візити, особистий прийом громадян, звітувань про роботу), а також участь у роботі міської ради та органів виконавчого комітету.

Ірпінська влада незаконно надала дозвіл на розміщення торгівельного павільйону

Печать
PDF
Безымянный 8Грубі порушення регламенту і чинного законодавства, безпідставні звинувачення депутатів, журналістів та представників громади мером міста Карплюком - цим запам’яталась тридцять третя сесія Ірпінської міської ради, яка відбулась 18 травня 2017 року.

Ніхто і не звернув увагу на одне "невелике" питання, яке мер міста "протягнув" (як і багато інших) на цій скандальній сесії Ірпіньради.

Швидко і без обговорення пройшло питання про надання дозволу на розміщення торгівельного павільйону на фасаді центральної вулиці міста Соборної. 

Ірпінь підтримав щорічний фестиваль польської культури

Печать
PDF
IMG 6216У неділю, 14 травня Ірпінчани відвідали Національний музей народної архітектури та побуту України в Пирогові.

На запрошення Спілки поляків України депутати Ірпінської міської ради Ігор Ковтун, Святослав Куценко, Марія Шевченко, Володимир Молчанов та Артем Калічка організували поїздку мешканців Ірпеня на щорічний фестиваль польської культури «Всіма барвами прикрашу Україну нашу». 

Фестиваль проводився з метою презентації мистецького життя та зміцнення дружніх зв'язків між українським та польським народами. Свято допомогло краще пізнати культуру України і Польщі, адже наші країни мають багатовікові традиції братніх відносин. Свято відбулося за підтримки Посольства та Консульства Республіки Польщі, Спілки поляків України та Польського інституту в Києві.

Графік відключення світла у травні по Ірпінському регіоні

Печать
PDF
4567
У зв'язку з плановими роботами можливі наступні відключення світла в населених пунктах Ірпінського регіону з 3 по 31 травня 2017 року:

3 травня з 8:00 до 17:00

В місті Ірпінь буде проводитися капітальний ремонт, можливі відключення на вул. Маяковського, Кочура, Щорса, Озерна, Пролетарська, Громадянська.

4 травня з 8:00 до 17:00

В місті Ірпінь буде проводитися капітальний ремонт, можливі відключення на вул. Центральна, Курортна, Мінеральна, 8-го Березня, Соборна. В с. Мощун буде проводитися розчистка траси повітряної лінії, можливі відключення на вул. Леніна.

Депутат з місцевою громадою посадили дерева

Печать
PDF
WP 20170408 12 46 29 Pro111111111111111Вже не перший рік депутат Ірпінської міської ради Святослав Куценко організовує висаджування дерев з мешканцями свого округу.

У суботу, 8 квітня, 25 каштанів, горіхів, яблунь і груш знайшли затишні місця для зростання у дворах будинків по вулицях Стельмаха і Ветеранів Афганістану. Також депутат організував завезення чорнозему для дерев і клумб та річкового піску для дитячих пісочниць.

“Дерево – це символ нового життя. Сподіваюся, що усі дерева приймуться і будуть радувати усіх жителів нашого міста”, - зазначив Святослав Куценко. 
Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Городские новости - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.