Серпневий путч - 2 по - українскі або жовто-блакитна зірка з прапором України над Москвою !

Печать
PDF
Ну що, шановні брати та сестри України - почалося ! 

Поки російські "колоради" ще щось мовтузяться на сході України,  нові доблесні "Егорови  та Кантарії" вже встигли перефарбувати зірку та встановити жовто - блакитний стяг України на респектабельному сталінському хмарочосі у Москві, що на Котельнічиській набережній.

Можливо тепер у Кремлі замисляться, що краще пильнувати, що коється під носом, бо так диви і на День Незалежності України ще перефарбують у жовто - блакитні кольори кремлівську стіну разом з мавзолеєм.


Untitled-1

a594e1b470ab416ec1f7e4d5f4510d5a

А що про це говорять у Московій, більш детальніше на: http://www.irpin.in.ua/go.php?http://lifenews.ru/news/138697


На сталінської висотці в Москві вандали вивісили прапор України

Також зловмисники пофарбували в синьо-жовтий колір зірку, встановлену на знаменитому будинку на Котельнической набережній.

Невідомі вночі з 19 на 20 серпня перефарбували зірку на сталінської висотці на Котельнической набережній в синьо-жовті кольори і вивісили на шпилі, венчающем будівлю, український прапор.

Зараз на місці працюють співробітники поліції і МНС. Першим очевидні зміни в колористиці будинку помітив один зі столичних автолюбителів, який їхав по набережній на роботу. Як потрапили вандали в елітне охоронюваний будинок в самому центрі столиці на Китай-місті, поки не відомо.

Також виникає питання, як хуліганам вдалося забратися на 32-поверховий будинок, висота якого становить 176 метрів. Найближчим часом, ймовірно, почнеться демонтаж прапора і повернення зірці первісного кольору, але поки правоохоронці та співробітники МНС уважно вивчають місце події.

Консьєржка елітного будинку розповіла, що подібні випадки вже були. У будівлі є маса технічних входів і виходів, зловмисники залазять всередину навіть через шахти ліфта. Житловий будинок на Котельнической набережній - одна з семи легендарних висоток столиці. Вона була зведена в 1938-1952 роках за проектом архітекторів Чечуліна і Ростовського.

Курирував будівництво Лаврентій Берія. Також висотка стала відомою і престижною завдяки мешканцям. У різний час в цьому будинку жили такі знаменитості, як Галина Уланова, Людмила Зикіна, Василь Аксьонов, Євген Євтушенко, Андрій Вознесенський, Костянтин Паустовський, Юрій Любимов, Юхим Шифрін, Дмитро Нагієв та багато інших.Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Серпневий путч - 2 по - українскі або жовто-блакитна зірка з прапором України над Москвою ! - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика