Інтернет поліпшує роботу мозку і зберігає пам'ять, - вчені

Печать
PDF

Інтернет поліпшує роботу мозку і зберігає пам'ять, - вчені

Користування Інтернетом та електронною поштою може запобігти втраті пам'яті у літніх людей, показали результати нового дослідження, проведеного британськими вченими.

Дослыдження, що тривали вісім років, в рамках якого були вивчені майже 6500 британців у віці від 50 до 90 років, виявило, що мозок тих, хто регулярно виходить в Інтернет, старіє повільніше, ніж у тих, хто цього не робить.

Втім, дослідники не виключають, що користування інтернетом корисно для людей різного віку, однак саме вплив на літніх простежується краще.

Дослідження було проведено бразильськими дослідниками з використанням результатів роботи їхніх колег з Великобританії.


6666666

Британські вчені, вишукування яких лягло в основу наукової роботи бразильців, впродовж восьми років спостерігали за розумовими здібностями 6442 чоловік, вимірюючи їх поряд з іншими факторами, які можуть вплинути на зниження когнітивних функцій, а саме: хворобами, добробутом та освітою.

Добровольці регулярно проходили тестування пам'яті, в рамках якого їх просили запам'ятати серії слів, згадати які їх просили через різні проміжки часу.

Як відзначають вчені, результати тих, хто користувався електронною поштою та інтернетом, були на 3% краще, ніж у не котрі користувалися інтернетом.

«Більш широке використання Інтернету та електронної пошти було пов'язано зі значним скороченням часу, вимагали на те, щоб перерахувати слова, - цитує дослідників Mail Online.

Комп'ютерна грамотність визначається як здатність до планування і виконання дій в Інтернеті. Такого роду діяльність стимулює роботу когнітивних мереж мозку, що допомагає зберегти їх здоровими довше. Висновки мають бути використані урядами для того, щоб спрямувати зусилля на популяризацію Інтернету серед літніх людей, йдеться в доповіді. Втрата пам'яті, як правило, починається у людей у віці між 45 і 60.

Крім старіння на це можуть вплинути такі захворювання, як діабет або погане харчування, говорять вчені.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Інтернет поліпшує роботу мозку і зберігає пам'ять, - вчені - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика