Безвізовий режим: куди можна поїхати без візи?

Печать
PDF
 Безвізовий режим: куди можна поїхати без візи?  Усі ми знаємо, що перед поїздкою до Єгипту візу оформляти не треба - туристи одержують її після прильоту, в аеропорту. А от які ще є безвізові країни для українців, знають не всі. Але ж серед них дуже і дуже цікаві.
   Ви можете ознайомитися зі списком  країн, які для громадян України є безвізові, умовно безвізові та країни, для в’їзду в які потрібна віза іншої країни.  
 
1. Азербайджан / Azerbaijan – безвізово до 90 днів. 
2. Андорра / Andorra - Безвізово за наявністі мінімум двухкратної шенгеньскої візи. В країну можливий в’їзд тільки з Іспанії або Франції. Аєропорту немає.Візи оформлюються через Посольство Королівства Іспанія в Україні (посольство – в Києві)
3. Антигуа і Барбуда / Antigua and Barbuda – безвізово до 6 місяців. Потрібен зворотній квиток і підвердження наявності достатніх коштів на перебування у країні.
4. Бангладеш / Bangladesh – Можливо оформлення візи на кордоні на 15 діб за наявності зворотнього квитка та коштів на перебування у країні. Журналісти, місіонери та представники гуманітарних організацій повинні отримати візу заздалегідь.
5. Барбадос / Barbados - Безвізово до 28 днів оформлюється на кордоні. Потрібен зворотній квиток, бронь готеля і підвердження наявності достатніх коштів на перебування у країні.
6. Бенін / Benin - Можливе отримання транзитної візи (2 дні) на кордоні з сусідними країнами. Можливе оформлення візи після прибуття у аеропорт Котона (одноразова віза на 10 днів – 5000 франків, багаторазова на 30 днів – 12000 франків).(Почесне консульство знаходиться в Києві)
7. Білорусь / Belarus - безвізово до 90 днів. Можливий в’їзд до країни за внутрішнім паспортом.
8. Болівія / Bolivia - Можливе оформлення візи на кордоні на 30 днів за 1820. Потрібен зворотній квиток і підвердження наявності достатніх коштів на перебування у країні.( посольство в Києві)
9. Боснія і Герцоговина / Bosnia and Herzegovina - Безвізово.
10. Бразилія / Brazil - Безвізово.(посольство в Києві)
11. Буркіна-Фасо / Burkina Faso – Правом отримання візи на кордоні користуються громадяни країн, в котрих відсутнє посольство Буркіна-Фасо. В Україні її немає. Прикордонні служби корумповані, в зв’язку з чим отримання візи залежить від “домовленності” з конкретним прикордонником. Віза на кордоні оформляється на 30 днів.
12. Бутан / Bhutan - Відвідати країну можливо тільки у складі групи за заздалегідь узгодженому маршруту. Доба тура країною коштує 200$ (тур мінімум 7 днів). Після узгодження туропертору та в аеропорт відсилається номер візи. Без нього не посадять в літак. Фактично віза видається на кордоні. Вартість візи 20$. Потрібні зворотні квитки. Без узгодженого тура можливо відвідати прикордонні міста, але вглиб країни не пустять.
13. В’єтнам / Vietnam -віза видається по прибуттю в аеропорту за наявності заздалегіть оформленої візової підтримки (робиться через Інтернет). Варість 30$. Потрібні 2 фото (4х6).(посольство в Києві)
14. Вірменія / Armenia - безвізово до 90 днів.
15. Гаїті / Haiti - Безвізово до 90 днів. Потрібен зворотній квиток, бронь готеля і 3 фото.
16. Гватемала / Guatemala - Безвізово до 90 днів. Потрібен зворотній квиток. Гватемала є учасником угоди про загальний візовий простір з Нікарагуа, Гондурасом та Сальвадором.
17. Гондурас / Honduras - Безвізово до 90 днів. Потрібен зворотній квиток. Гондурас є учасником угоди про загальний візовий простір з Гватемалою, Нікарагуа та Сальвадором.
18. Гренада / Grenada - Віза до 90 днів оформлюється на кордоні. Потрібен зворотній квиток або бронь готелю та підвердження наявності достатніх коштів на перебування в країні.
19. Грузія / Georgia - безвізово до 90 днів.
20. Джибуті / Djibouti - Віза на 10-30 днів оформлюється на кордоні (в аеропорті).
21. Домініка / Dominica – Віза до 21 дня оформлюється на кордоні. Потрібен зворотній квиток або бронь готеля та підвердження наявності достатніх коштів на перебування у країні.
22. Домініканська Республіка / Dominican Republic – Віза на 30-60 днів оформлюється на кордоні за 2450. Податок на виїзд з країни $20. Прострочка візи до 90 днів – 62.5 песо, рік – 100 песо
23. Еквадор / Ecuador - Безвізовий до 3-х місяців за наявності документів, що підтверджують туристичну мету поїздки. За потреби, візу можно подовжити ще на 90 днів безкоштовно.(почесне консульство в Києві)
24. Еритрея / Eritrea - Можливо отримати туристичну візу на 30 днів на кордоні за 50$ або транзитну візу на 7 днів. Формально потрібне запрошення (ця умова перевіряється рідко). Візу можна подовжити ще на 2 місяці.
25. Ефіопія / Ethiopia – Віза на 30 днів оформлюється в аіропорті Адіс-Абеби за 20$
26. Єгипет / Egypt - Віза на 30 днів оформлюється на кордоні (в аеропорті) за 15$(посольство є в Києві)
27. Ємен / Yemen - віза до 90 діб в аеропортах Адена та Сани. У разі перебування у країні більш, ніж 2 тиждні, потрібна реєстрація у поліції.
28. Замбія / Zambia – Віза оформлюється на кордоні (30 днів – $25, багаторазова віза – $80)
29. Західна Сахара / Western Sahara – Теріторія контролюється Марокко, тому для візиту у країну достатньо дійсної візи Марокко.(посольство Марокко в Києві)
30. Зімбабве / Zimbabwe - Можливо отримати візу до 30 днів на кордоні за 45$. Візу можна подовжити безкоштовно.
31. Ізраїль / Israel - безвізово до 90 діб.
32. Індонезія / Indonesia - Одноразова віза на 30 діб оформлюється на кордоні (25$). Бажана наявніть зворотнього квитка, особливо під час прильоту у країну.(посольство є в Києві)
31. Іран – Iran -Віза на 15 днів (50 Євро або 75$) оформлюється в міжнародних аеропортах за наявності зворотнього квитка. Для жінок обов’язкова наявність головної хустини. (посольство є в Києві)
32. Йорданія / Jordan - Можливе оформлення візи до 30 днів на кордоні. Безшкоштовна віза у разі в’їзду до країни через порт міста Акаба.(посольство є в Києві)
33. Кабо-Верде / Cape Verde – Правом отримання візи на кордоні користуються громадяни країн, у котрих відсутні посольство Кабо-Верде (в Україні немає). Фактично кожен громадянин, що прибув з метою туризму, може отримати візу в аеропорту Прая (також Сал). Разом з тим, можливі проблеми з реєстрацією на рейс, що вилітає до Кабо-Верде у окремих (особливо африканських) країнах. 
34. Казахстан / Kazakhstan - безвізово до 90 днів.
35. Камбоджа / Cambodia - можливе оформлення візи на 1 місяць на кордоні ($20 + 1-3$ мзда прикордоннику)
36. Кенія / Kenya - Можливе отримання туристичної візи до 90 днів на кордоні за 50$ або транзитної візи на 7 днів за 20$. Потрібен зворотній квиток та доказ наявності достатніх коштів на весь строк перебування в країні, але не менш, ніж 500$ (ця умова перевіряється рідко). 
37. Киргизстан / Kyrgyzstan - безвізово до 90 днів.
38. Коморські Острови / Comoros - Віза на 30 днів оформлюється на кордоні. Потрібен зворотній квиток.
39. Корея Південна / South Korea – Безвізово на 30 діб за наявності у паспорті дійсних віз США, Канади, Австралії, Нової Зеландії або Японії та квитків до цих країн. Безвізово для власників більше, ніж 5 поїздок у Корею за останні 2 роки, або більше 10 поїздок взагалі.(посольство є в Києві)
40. Корея Північна / North Korea – Безвізово для поїздок із службовою, туристичною метою, а також із метою лікування(посольство є в Києві)
41. Косово / Kosovo - безвізово
42. Коста-Ріка / Costa Rica - Віза до 30 днів оформлюється на кордоні. Потрібен зворотній квиток.
43. Лаос / Laos – віза на кордоні на 30 днів(посольство є в Москві)
44. Ліван / Lebanon - Можливе оформлення візи до 3-х місяців на кордоні (до 15 діб – 25000LL, одноразова до 90 діб – 50000LL). Транзитна віза (48 годин) безкоштовно.(посольство в Києві)
45. Маврикій / Mauritius - Віза на 15 днів оформлюється в аеропорту острова безкоштовно. Візу можна подовжити. Потрібен зворотній квиток та турваучер, запрошення або бронь готелю. 
46. Мадагаскар / Madagascar - Віза на 90 днів оформлюється на кордоні. Обов’язково потрібен зворотній квиток.(посольство в Києві)
47. Малайзія / Malaysia - Безвізово (до 30 діб)(є посольство в Києві)
48. Мальдіви / Maldives – віза на кордоні на 30 днів за наявності зворотнього квитка
49. Молдова / Moldova - безвізово до 90 днів.
50. Монголія / Mongolia - Безвізово(консульське агентство – Варшава, Київ)
51. М’янма / Myanmar - Можливі безвізові візити до прикордонних міст країни строком до 1 доби під заставу паспорта зі східних кордонів з Таїландом.
52. Намібія / Namibia - Віза оформлюється на кордоні. Строк візи (до 90 днів) проставляється візовим офіцером.
53. Непал / Nepal – віза на кордоні (потрібні 2 фото; 60 днів – $30, багаторазова на 150 днів – $50 
54. Нікарагуа / Nicaragua - Безвізово до 90 днів. Потрібен зворотній квиток. Нікарагуа є учасником угоди про загальний візовий простір з Гватемалою, Гондурасом та Сальвадором.
55. Палау / Palau - Віза на кордоні до 30 діб. Потрібні зворотній квиток та 200$ на тиждень перебування в країні. Іноді – бронь готеля.
56. Парагвай / Paraguay – Безвізовий до 3-х місяців.
57. Перу / Peru - Безвізовий до 3-х місяців за наявності документів, що підтверджують туристичну мету поїздки.(почесне консульство – Київ)
58. Республіка Македонія / Macedonia - безвізово за наявності турваучера або запрошення(посольство в Києві)
59. Росія / Russia - безвізово до 90 днів. Можливий в’зд до країни за внутрішнім паспортом.
60. Сальвадор / El Salvador – Безвізово до 90 днів. Потрібен зворотній квиток. Сальвадор є учасником угоди про загальний візовий простір з Гватемалою, Гондурасом та Нікарагуа.
61. Самоа / Samoa - безвізово до 30 діб. Потрібна бронь готелю, зворотній квиток та доказ наявності достатніх коштів на перебування в країні. 
62. Сан-Томе і Принсіпі / Sao Tome Principe – Можливо отримати візу по прибуттю у країну, з роз’ясненням прикордонникам того, що в Україні немає посольства Сан-Томе і Принсіпі
63. Швейцарія / Swaziland - Безвізово до 30 днів. За розсудом прикордонника можлива вимога показати зворотній квиток, бронь та доказ наявності достатніх коштів на перебування у країні.
64. Сейшельські Острови / Seychelles - Віза на 30 днів оформлюється в аеропорті безкоштовно. Потрібен зворотній квиток та турваучер, запрошення, або бронь готеля (ця умова перевіряється рідко). Податок “на повітря” ~40$(посольство в Києві)
65. Сент-Вінсент i Гренадини / Saint Vincent and The Grenadines – Віза до 30 днів оформлюється по прибутті. Потрібен зворотній квиток та бронь готеля. Також можливий запит підвердження наявності достатніх коштів на перебування у країні. 
66. Сирія / Syria - Можливе оформлення візи до 15 днів (36$) на кордоні. Тразитна віза (24 години) – 28$ (посольство – в Києві)
67. Східний Тимор / East Timor – Безвізово на 30 діб. Дозвіл на в’їзд продають на кордоні за 25$. Віза легко подовжується до 90 діб.
68. Таджикистан / Tajikistan - безвізово до 90 днів.
69. Таїланд / Thailand- віза в аеропорту до 15 діб (25$)
70. Танзанія / Tanzania - Туристична віза на 90 днів або транзитна на 14 днів оформлюється на кордоні. Потрібен зворотній квиток і (іноді) підвердження наявності достатніх коштів на перебування у країні. Податок “на повітря” ~40$
71. Того / Togo - Віза на 7 днів оформлюється на кордоні за 10000 CFA ($20). Подовження візи проблемне або взагалі неможливе.(посольство – в Москві)
72. Тонга / Tonga - безвізово до 31 діб. Потрібна бронь готеля, зворотній квиток та доказ наявності достатніх коштів на перебування в країні.
73. Тувалу / Tuvalu - безвізово до 31 діб. Потрібна бронь готеля, зворотній квиток та доказ наявності достатніх коштів на перебування в країні.
74. Туніс / Tunisia - За наявності туристичного ваучера віза на 30 днів оформлюється на кордоні безкоштовно.(посольство – в Києві)
75. Туреччина / Turkey - Багаторазова 3-х (іноді 2-х) місячна віза отримується на кордоні (30$) (посольство – в Києві)
76. Узбекистан / Uzbekistan - безвізово до 90 днів.
77. Федеративні Штати Мікронезії / Federated States of Micronesia – безвізово до 30 діб
78. Фіджі / Fiji - безвізово до 120 діб. Потрібні зворотні квитки та доказ наявності достатніх коштів на перебування в країні.
79. Філіппіни / Philippines - віза на кордоні на 21 добу.
80. Хорватія / Croatia - Періодично (на літо) вводять тимчасовий безвізовий режим. В іншому випадку, потрібна заздалегідь оформлена у консульстві окрема віза. У випадку проїзду до країни наземним транспортом, потрібне оформлення візи Угорщини(посольство – в Києві)
81. Чорногорія / Montenegro - Безвізово до 30 діб. У разі транзиту через Сербію потрібна сербська віза. (посольство – в Києві)
82. Шрі-Ланка / Sri Lanka – 30 днів на кордоні за наявності зворотніх квитків.
83. Ямайка / Jamaica - Віза до 30 днів оформлюється за $20 по прибуттю, якщо метою візиту є туризм або транзит до третьої країни. Потрібен зворотній квиток або бронь готеля.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Безвізовий режим: куди можна поїхати без візи? - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика