З бізнесменів вимагають податки на півроку вперед

Печать
PDF
images23Третій день поспіль в урядовому кварталі триває акція протесту підприємців. Вони вимагають відмінити систему електронного адміністрування податків. Вона працює з помилками.

"Підприємці реєструють там накладні, а система вносить їх у базу даних через декілька днів. Через ці запізнення на бізнесменів автоматично накладають штраф", - говорить Олександр Красовський, заступник голови Всеукраїнської громадської організації "Союз захисту підприємництва".

Найістотнішим недоліком роботи інтернет-системи є обов'язкова сплата податків на 6 місяців вперед. "Бізнесмени мають спрогнозувати свій дохід і внести на рахунки державної казначейської служби цю суму податків.

Якщо не вносять, не можуть працювати в електронній системі, а отже й реєструвати накладні. А якщо, наприклад, підприємці декларуватимуть, що заробили за півроку менше, ніж заплатили авансом, кошти їм ніхто не поверне. Процедура повернення грошей настільки ускладнена, що вимагати відшкодування доведеться через суд. А він, як часто буває, може всіляко затягувати справу", - каже Лариса Побережнюк, керуючий партнер правової групи "Побережнюк і партнери".
 
За два тижні роботи електронної системи підприємці втратили понад 1 млн грн. Більше третини бізнесменів мали заплатити у кілька разів вищі податки.
Нагадаємо, нова податкова інтернет-система запрацювала з 1 липня. Вона розрахована для платників податку на додану вартість.

16 липня підприємці знову пікетуватимуть Верховну Раду. Вони вимагають від депутатів прийняти закон №2960, який передбачає доопрацювання робити електронної системи.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - З бізнесменів вимагають податки на півроку вперед - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика