Гриценко: Уряд має нести відповідальність за відсутність плану дій із ліквідації надзвичайних ситуацій

Печать
PDF
Gr7019 lУряд, який ще 26 січня цього року оголосив режим підвищеної готовності всієї країни до надзвичайних ситуацій, має нести відповідальність за те, що відповідного плану дій у разі виникнення таких ситуацій немає дотепер. Про це в ефірі телеканалу Business заявив лідер політичної партії „Громадянська позиція” Анатолій Гриценко, коментуючи дії влади щодо ліквідації пожежі на нафтобазі у Васильківському районі.

„Пожежі трапляються всюди, але питання в тому як влада на це реагує”, - сказав він.

Гриценко нагадав, що 26 січня цього року в прямому ефірі під час селекторної наради в приміщенні ДСНС Арсеній Яценюк оголосив режим підвищеної готовності всієї країни до надзвичайних ситуацій, а у двох областях – Донецькій і Луганській - режим надзвичайної ситуації.

„ Якби це був не черговий піар, відповідно до цього рішення, кожна адміністрація мала б скласти перелік об’єктів пдвищеної небезпеки, плани евакуації людей у разі надзвичайних ситуацій на цих об’єктах тощо. Із січня пройшло вже 4 місяці і виявилося, що ніхто не готовий. Камікадзе одні, а кидають у бій інших. Тому треба питати вже з уряду за його роботу, а не експериментувати далі з ДСНС”, - наголосив Гриценко.

Політик також підкреслив, що гасити нафту водою і кидати на гасіння такої пожежі людей – це свідомо відправляти їх на загибель. „Зробити насправді треба не так багато. Не треба туди людей посилати – треба забезпечити локалізацію і контроль”. 

Він також зазначив, що мають бути встановлені справжні причини пожежі, а винні у наданні дозволу на розміщення нафтобази біля військової частини мають бути притягнуті до відповідальності. „Залишати це просто так не можна”, - наголосив лідер „Громадянської позиції”.

Джерело: Громадянська позиція
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Гриценко: Уряд має нести відповідальність за відсутність плану дій із ліквідації надзвичайних ситуацій - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика