Держслужбовців Київщини навчили особливостям роботи з демобілізованими учасниками АТО

Печать
PDF
IMG 8539Завершився перший етап пілотного проекту «Соціальна, професійна адаптація та психологічна реабілітація», організованого ідеологом ГО «Координаційний центр допомоги воїнам АТО», народним депутатом України фракції “Об'єднання “Самопоміч” Іриною Сисоєнко. Реципієнтами першого етапу проекту стали держслужбовці Київської ОДА, соціальні та медичні працівники, громадські активісти та психологи служб допомоги Київської області, на яких сьогодні держава поклала обов’язок щодо соціальної адаптації військових, які повернулися з зони бойових дій та членів їх сімей.

Протягом 2 тижнів, з 13 по 25 травня 2015, в рамках проекту відбулося 20 круглих столів та навчальних семінарів у всіх районах Київщини в ході яких спеціалісти-психологи, що пройшли навчання у експертів з Ізраїлю, Канади та США ділилися своїми навичками та професійним досвідом з питань психологічної реабілітації.
 
Мета проекту - оцінка наявних ресурсів кожного району Київщини та потреб регіону, аби в подальшому запобігти підвищенню соціальної напруги в регіоні та розвитку домашнього насильства та різного типу залежностей , суїцидів серед людей, які піддавалися впливу високого рівня стресу через бойові дії на сході України.
IMG 8505
Окрему увагу організатори приділили, зокрема навичкам виявлення ознак посттравматичного стресового розладу у цивільних осіб, які брали участь у воєнних діях або постраждали в зоні проведення бойових дій. Учасниками були напрацьовані практичні рекомендації щодо алгоритму дій при виявленні ПТСР.
IMG 8580
«В умовах війни Україна виявилась не готовою до надання допомоги великій кількості людей. Оскільки держава самостійно не може забезпечити потреби воїнів АТО та членів їх сімей, ініціативу щодо допомоги взяли на себе громадські організації. На сьогодні, а ні медичні спеціалісти, а ні соціальні працівники не мають достатнього досвіду та навичок у спілкуванні з людьми, які повернулися із лінії фронту та мають посттравматичний стресовий розлад здоров’я. Тому наша місія - допомога держслужбовцям оволодіти цими навичками. Я дуже вдячна посольству Ізраїлю в особі посла Еліаба Білоцерковскі за ту допомогу, яку він надав у реалізації пілотного проекту. Окрему подяку хочу висловити заступнику Київської ОДА Дмитру Христюку за розуміння важливості проекту та допомогу в його реалізації» - зазначила Ірина Сисоєнко.
IMG 8503
На першому етапі пілотного проекту «Соціальна, професійна адаптація та психологічна реабілітація» навчання пройшло 500 держслужбовців. Проект, за словами самих реципієнтів, став координаційним майданчиком на якому можуть взаємодіяти державні службовці із різних структур.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Держслужбовців Київщини навчили особливостям роботи з демобілізованими учасниками АТО - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика