Верховна Рада зробила перші кроки в напрямку створення закону про реабілітацію

Печать
PDF
IMG 8599При комітеті Верховної ради України з питань охорони здоров’я пройшло перше засідання робочої групи, яка працює над створенням законопроекту «Про реабілітацію”.

До її складу увійшли заступники міністрів, професори, керівники лікувальних закладів, голови соціальних служб та установ — усі ключові спеціалісти, що займаються питанням реабілітації. Ініціювала створення та очолила групу Ірина Сисоєнко, народний депутат фракції Об'єднання “Самопоміч”, заступник голови парламентського Комітету з питань охорони здоров’я.

“Ми повинні в найкоротші терміни, з нуля, створити дієвий та комплексний проект закону “Про реабілітацію”, розробити та впровадити медичні протоколи та стандарти. На сьогодні механізм обміну інформацією щодо демобілізованих учасників АТО між відомствами, службами та міністерствами, майже відсутній. Нам потрібен єдиний реєстр демобілізованих осіб, створення дієвої системи сповіщення відповідальних осіб на місцях, яка б працювала по усій вертикалі влади у країні”, - зазначила в ході засідання робочої групи Ірина Сисоєнко.
 
Спеціалісти, залучені до роботи групи, розділилися в роботі за двома напрямками фізична та психологічна реабілітація.

IMG 8617

“Нам важливо створити таку законодавчу ініціативу, яка б реально була профінансована з держбюджету, визначити ключові, життєво необхідні заходи, які б держава могла виконати у повному обсязі. Вважаю такими, питання щодо забезпечення учасників АТО та родин загиблих військовослужбовців” - підкреслила Ірина Сисоєнко.
IMG 8638
Сьогодні в країні існує певний парадокс. Сотні військовослужбовців потребують негайної реабілітації, водночас з цим профільні медичні заклади фактично порожні. Україна має потужну санітарно-оздоровчу базу, яка зараз майже не використовується. Також багато відомств та міністерств просто дублюють функції один одного: роботою завалені усі, а відповідальних осіб, а головне результат — відсутній.

Наступне засідання робочої групи заплановане за два тижні. За цей строк учасники групи мають представити свої пропозиції та напрацювання щодо законопроекту.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Верховна Рада зробила перші кроки в напрямку створення закону про реабілітацію - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика