Фінінспектори Київщини виявили фінансові правопорушення в НУДПСУ

Печать
PDF
Bez-imeni-11-710x434Державною фінансовою інспекцією в Київській області було проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Національного університету ДПС України за період керування екс-ректора П. Мельника. Саме це і спонукало його в черговий раз прийти на засідання ректорату і вимагати матеріали ревізії.

У висновках обласної держфінінспекції про фінансові правопорушення в Національному університеті ДПС України розкриті факти махінацій з бюджетними коштами, тендерними закупівлями та зловживанням службовим становищем.

Свого часу, завдяки мандату нардепа, П. Мельник, зберігав за собою керівництво в Національному університеті державної податкової служби України. І саме в цьому виші сім’я Мельника збагачувала свої статки.

Проте відтепер, новим керівництвом Університету угоди з ТОВ «Міжрегіональна фінансово-юридична академія», 100% статутного капіталу якої належить сину П. Мельника – Максиму Петровичу, з ВАТ «Київське спеціалізоване ремонтно-будівельне товариство», де головою правління була Олена Володимирівна Мельник, з ПАТ «Ірпіньмаш», директором якої являється Олександр Володимирович Мельник укладатися перестали. Тому і стає зрозумілим така «активність» екс-ректора, який не може змиритися з тим, що тепер не має доступу до державних коштів, адже втрачає прибутки.

Незважаючи на численні журналістські розслідування, якими викривалися фінансові порушення у виші на сотні тисяч гривень, «вірна команда» на чолі з П.В. Мельником продовжують «каламутити воду» і нахабно брехати студентам, курсантам та професорсько-викладацькому складу про те, що наведені факти не відповідають дійсності.

Вже незабаром керівництво Університету оприлюднить висновки щодо результатів перевірки Державною фінансовою інспекцією в Київській області Національного університету ДПС України.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Фінінспектори Київщини виявили фінансові правопорушення в НУДПСУ - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика