Володимир Карплюк: «Люди повинні мати право відкликати депутата чи міського голову»

Печать
PDF
10410867 889712817738587 3025794972440840810 nПро це заявив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк у прямому ефірі програми «Година ЧЕ» з Єгором Чечериндою» на телеканалі «Експресо ТV», де обговорювали питання щодо проведення місцевих виборів.

У рамках змін до виборчого законодавства Володимир Карплюк пропонує передбачити процедуру відкликання депутатів та міських голів. «Стратегічне питання – система, з якою ми підемо на місцеві вибори, – зазначив міський голова Володимир Карплюк. – Питання щодо проведення строкових чи дострокових виборів не виникало б, якби у нас законодавчо було закріплено питання відкликання депутата, відкликання міського голови».
 
Очільник Ірпеня констатує, що дуже часто територіальна громада, яка зазвичай делегує у місцеву раду своїх обранців на п’ять років, вимушена весь цей час терпіти невдалого міського голову чи недолугий депутатський корпус. Тому важливим є те, щоб у законодавстві були прописані головні аспекти виборчого процесу, одним із яких є право громади на відкликання свого обранця, що не виправдав її довіри.

Нагадаємо, що Володимир Карплюк був обраний на посаду Ірпінського міського голови у жовтні 2014 року на позачергових виборах.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Володимир Карплюк: «Люди повинні мати право відкликати депутата чи міського голову» - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика