Система лікування учасників АТО потребує змін

Печать
PDF
10997784 751703211585978 9112585775671946048 nВід початку АТО в Україні було поранено понад 8,5 тис військових. З них близько 600 нині перебувають на лікуванні. За словами представників міноборони, рівень медичних закладів дозволяє поставити бійців на ноги.

Не бракує і кваліфікованих лікарів, а от чого дійсно не вистачає — це злагодженості у системі медичних послуг. Поранений має вчасно і якісно отримати починаючи від першої допомоги до реабілітації. Для цього треба змінити модель координування між самими лікувальними закладами за принципом єдиного вікна — впевнені депутати і медики.

"Важливою є налагодження співпраці між медичними установами військовими і цивільними, для того щоб надання медичної допомоги було більш ефективним для того, щоб люди могли одержувати допомогу високої якості. Медичні установи повинні скоординувати дії між усіма учасниками, які задіяні у цьому процесі," — вважає народний депутат України від фракції "Об'єднання "Самопоміч" Ірина Сисоєнко.

Нині у штат лікувальних закладів вже введені медичні психологи, які мають допомогти пораненим військовим повернутися до нормального мирного життя.

Джерело: Телеканал новин "24"
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Система лікування учасників АТО потребує змін - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика