Знову новий ректор НУДПСУ

Печать
PDF
tarangul 250x200Як повідомляється на офіційному сайті Національного університету державної податкової служби України, у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю виконуючого обов’язки ректора Національного університету ДПС України Пашка П.В. наказом Голови Державної фіскальної служби України від 4 лютого 2015 р. виконання обов’язків ректора Університету покладено на Тарангул Людмилу Леонідівну, першого проректора – проректора з наукової роботи.

Людмила Тарангул – доктор економічних наук, професор, автор понад 100 наукових праць. Народилася 5 квітня 1955 року у селі Вигів Коростенського району Житомирської області. У 1979 році закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка. У 1989 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю Економіка і соціальна географія.

У 2004 році захистила докторську дисертацію.

З 1979 по 1996 р працювала в Інституті географії Національної академії наук України на посадах інженера, молодшого наукового співробітника, старшого наукового співробітника.

У 1999 році була призначена проректором з наукової роботи Українського фінансово-економічного інституту. Також у 1999 році призначена проректором з наукової роботи Академії ДПС України.

З 19 травня 2006 – виконуючий обов’язки проректора з наукової роботи Національного університету ДПС України. З грудня 2006 року – проректор з наукової роботи.

Нагадаємо, шо Тарангул Л.Л. вже не вперше виконуватиме обов’язки ректора.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Знову новий ректор НУДПСУ - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика