Сисоєнко: Необхідно чим швидше комплексно владнати питання здійснення держзакупівель ліків

Печать
PDF
sysoyenko5-300x300
Комітет з питань охорони здоров’я закликав профільне міністерство терміново запропонувати законодавчі зміни, які дадуть змогу здійснювати державні закупівлі ліків міжнародним фондам, як це передбачено коаліційною Угодою. Про це заявила народний депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч”, заступник голови парламентського комітету з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко.

“Міністерство охорони здоров’я повинно запропонувати конкретні напрацювання по необхідним законопроектам. Їх потрібно терміново прийняти, щоб новий механізм запрацював і міжнародні фонди, і організації, такі як ВООЗ, ЮНІСЕФ, змогли отримати бюджетні кошти для здійснення закупівель. В іншому випадку ситуація, як із препаратими для гемодіалізу, може повторюватися і ставити під ризик життя пацієнтів”, – констатувала вона.

Це на переконання депутата, потрібно зробити саме на законодавчому рівні, адже інших механізмів передачі повноважень по закупівлям немає.

 Джерело: http://samopomich.ua/
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Сисоєнко: Необхідно чим швидше комплексно владнати питання здійснення держзакупівель ліків - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика