Відключення електроенергії по Київській області

Печать
PDF
energo«Київобленерго» вводить графік аварійних відключень через дефіцит електроенергії  з  23.09.2014.

Публічне акціонерне товариство «Київобленерго» починає з 23 вересня аварійні відключення через дефіцит електроенергії. Про це повідомляє прес-служба «Київобленерго». «У зв'язку з порушенням балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності та її дефіцитом в об'єднаній енергетичній системі України та її окремих частинах та з метою запобігання аварійних ситуацій, 23 вересня 2014 року, за командою диспетчера центральної енергетичної системи України, були введені графіки аварійних відключень (обмеження до заданої потужності).

Тривалість і обсяги відключень електроенергії в подальшому будуть регламентовані диспетчером центральної енергетичної системи України », - йдеться в повідомленні. Відзначається, що графіки аварійних відключень узгоджені з органами місцевого самоврядування.

Нагадаємо, Міністерство енергетики та вугільної промисловості обмежило експорт електроенергії на 50%.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Відключення електроенергії по Київській області - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика