В Нацгвардії розповіли, чого найбільше потребують бійці

Печать
PDF
В Нацгвардії розповіли, чого найбільше потребують бійці

Батальйону Національної гвардії, у якому зараз відбувається третя ротація, найбільше не вистачає інфрачервоних камер.

Про це під час перс конференції розповів командир зводу батальйону Національної гвардії Богдан Маткіський, передає кореспондент Страйку.

За його словами, більшістю свого технічного забезпечення батальйон Нацгвардії завдячує волонтерським організаціям громадському сектору та міським радам.

«Проте, на сьогоднішній день батальйон укомплектований не повністю. До прикладу не вистачає тепловізорів», – зауважив Матківський.

Ціна одного тепловізора, як зазначив заступник командира батальйону Нацгвардії Василь Масний, сягає від 50 до 80 тис. гривень.

«Одним із головних завдань у нас є охорона блокпостів. Як правило, ми охороняємо від 3 до 10 блокпостів. Щоб ефективно організувати охорону, нам потрібен не один тепловізор, а принаймні 4 на кожен блокпост.

Загалом нам потрібно від 12 до 40 тепловізорів. Все, що стосується елементів особистого захисту у нас є», – сказав він.


nacgvardiya
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - В Нацгвардії розповіли, чого найбільше потребують бійці - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика