Названо найбільш затребувані професії липня

Печать
PDF
Названо найбільш затребувані професії липня

У липні конкуренція на ринку праці незначно знизилася.

Про це заявили в Міжнародному кадровому агентстві HeadHunter.

За  даними агентства, показник конкуренції (відношення кількості резюме до кількості вакансій) в попередньому місяці становив 4,9, тоді як у червні він був на рівні 5,3.


20000002808.jpg

 
При цьому показник значно вище, ніж за аналогічний період 2013 року, коли конкуренція не перевищувала 3-4 людини на одне робоче місце, - пишуть «Вести».

Водночас у HeadHunter заявляють, що найважча ситуація на ринку праці - в Донецькій і Луганській областях, тут на одну посаду претендує в середньому 9-11 претендентів.

Таке зростання конкуренції обумовлене зниженням кількості вакансій, а не активністю шукачів.

Тоді як найнижчою серед офісних працівників була конкуренція у Волинській, Рівненській та Тернопільській областях (2-3 здобувача на одну вакансію).

За даними агентства, перелік професійних сфер з найвищою і найнижчою конкуренцією майже не змінюється.

Найскладніше роботу буде знайти молодим фахівцям, керівникам, юристам, фінансистам і тим, хто шукає вакансії в сфері некомерційних організацій.

При цьому найбільш затребувані в липні страхові агенти, медичні представники, робітники різних професій, фахівці з продажу.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Названо найбільш затребувані професії липня - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика