Сім’ям Героїв Небесної Сотні вже перераховано більше двох мільйонів гривень

Печать
PDF

alt«Фонд громади Приірпіння» продовжує активно працювати в рамках ініціативи «Родина Майдан». На сьогодні в офіційний список загиблих під час подій на Майдані внесено 108 імен. Але «Родина Майдан» – це не просто імена загиблих Героїв, це більше двохсот членів їхніх родин та 71 дитина. Загальна кількість поранених під час подій на Майдані сягає 1500 осіб. Зниклими без вісти досі вважаються 44 особи.

За період своєї роботи Ініціатива “Родина Майдан” вже перерахувала фінансову допомогу по 100 000 грн. 22 сім’ям Героїв. Загальна сума виплат склала 2 015 980, 65 грн. Десятки родин отримають свою частку найближчим часом після того, як будуть опрацьовані надані ними документи. Нагадаємо, що перша виплата була зроблена 21 квітня.  Ініціатива “Родина Майдан” планує завершити перераховувати кошти до кінця червня.

Ще один напрямок роботи Ініціативи – довгостроковий. 2 квітня Громадська експертна рада ухвалила рішення, згідно з яким 20% зібраних коштів через відповідні депозитні та страхові програми спрямовуються на потреби дітей Героїв, аби вони могли скористатися основною частиною коштів по досягненню повноліття.  “Родина Майдан” вже провела відповідні тендери. До числа переможців потрапили «Кредо-банк», «ПриватБанк», «Ощадбанк», СК “МетЛайф”, СК «Aegon Life», СК “ТАС” та СК “ПЗУ Україна”.

Не забуті і потреби постраждалих у результаті буремних подій у столиці. Ініціатива “Родина Майдан” профінансувала лікування в Ізраїлі тяжкопораненим Артему Запотоцькому (1 100 000 грн.) та Олександру Гучу (550 000 грн.). Також частково були компенсовані витрати на літак, яким були транспортовані ще дев’ять постраждалих (570 000 грн.).  Виділені  кошти і на допомогу Роману П’ятковському, Володимиру Бондаренку та Олександру Шкілю (315 000 у.е.). Ще двоє наших хлопців – Віктор Опаленко та Павел Шпеляїн, – перебувають зараз на лікуванні в Австрії. Волонтери Ініціативи продовжують роботу у цьому напрямку, адже багато хто з постраждалих і досі потребує дорогого лікування та тривалої реабілітації. Для того, щоб фінансування надавалося оперативно і прозоро, була сформована Медична Рада з фахівців, яка й приймає остаточне рішення.

На жаль, трагічні події Майдану не стали останніми в новітній історії України. Сьогодні у тисяч людей болить серце за тих, хто загинув або постраждав під час подій в Одесі та на Сході країни. Ініціатива “Родина Майдан” найближчим часом планує розпочати активну роботу і в цьому напрямку.  

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Сім’ям Героїв Небесної Сотні вже перераховано більше двох мільйонів гривень - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика