ЄС і Україна підписали політичну частину Угоди про асоціацію

Печать
PDF
es ukraine21 березня між Євросоюзом і Україною було підписано політичну частину Угоди про асоціацію. 
 
На церемонію підписання прибули прем'єр-мінстр України Арсеній Яценюк, президент Литви Даля Грібаускайте, канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент Європейської ради Герман ван Ромпей.
 
Сторони сьогодні також мають підписати додатковий документ, згідно з яким виконання політичної частини угоди розпочнеться негайно.
 
Економічна частина набуде чинності після завершення виборчого процесу в Україні, в проміжку між червнем - груднем 2014 року.
ugoda ukraine ecЯценюк наголосив на тому, що головна мета України - повноправне членство в ЄС. Також він заявив, що підписання політчастини угоди про асоціацію демонструє всім, що українська влада поділяє європейські цінності.

"Моя країна стоїть перед обличчям ряду викликів, економічних, політичних і військових. Підписанням цієї угоди ми продемонструємо всьому світу, що ми разом, що Україна поділяє європейські цінності, і що ми разом можемо бути успішними", - сказав він. Також прем'єр згадав загиблих на Майдані людей, які віддали свої життя за європейське майбутнє. "Дозвольте мені вшанувати пам'ять тих, хто віддав свої життя, в тому числі, і за цю угоду, за нашу свободу і європейське майбутнє", - додав український прем'єр- міністр.

Після підписання політичної частини угоди про асоціацію біля Адміністрації президента України вже підняли прапор Євросоюзу. 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - ЄС і Україна підписали політичну частину Угоди про асоціацію - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика