Розгром беркутом БУДІВЛю СПІЛКИ ПИСЬМЕННИКІВ

Печать
PDF
berkut kiev"Беркут" розгромив будівлю Спілки письменників і побив людей, які там перебували. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook письменник Іван Андрусяк. "Щойно повернувся з Майдану – а тут дзвінок від Бориса Гуменюка. Вони з Сергієм Пантюком зараз у розгромленому "Беркутом" будинку Спілки письменників!
 
Борис розповідає, що коли "Беркут" ішов на штурм, кілька поранених мітингувальників і з ними кілька медиків заховалися в Спілці й медики надавали їм допомогу. У цей час "Беркут", розбивши вікна на першому поверсі в будинку Спілки, увірвався туди і жорстоко бив усіх без розбору, а поранених забрав.

Борис намагався їх стримати, показував спілчанське посвідчення, намагався пояснити, що тут немає терористів, що тут ніхто їм нічим не загрожує і не чинить опору, що тут, урешті-решт, ПИСЬМЕННИКИ – натомість отримав кийком у живіт і в зуби!
 
Борис каже, що це не люди. Це – звірі, які не тямлять нічого, розмовляти з ними неможливо! Каже, що таке враження, ніби вони під дією алкоголем чи під кайфом – зомбі!!!

Тепер вони там удвох із Сергієм залишаються охороняти розгромлену Спілку", – зазначив письменник.

Джерело: TVi.ua
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Эдик 25.12.2013 12:53
Причем тут Беркут? Они на работе! есть приказ будут бить и если нужно убивать.А вот тех кто их туда посылает убивать самих нужно
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Розгром беркутом БУДІВЛю СПІЛКИ ПИСЬМЕННИКІВ - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика