У кого в Україні найбільші зарплати

Печать
PDF

zarplatnjaСередня заробітна плата в Україні в червні 2013 року становила 3,38 тисячі, збільшившись на 127 гривень (3,9%) порівняно з травнем.

Такі дані навела Державна служба статистики в черговому експрес-випуску. У річному вимірі середня заробітна плата в Україні збільшилася на 8,7%.

Найвища середня заробітна плата зафіксована у співробітників авіаційної галузі - 10,737 тисяч гривень.

На другому місці йдуть фінансисти та страхові агенти – 6,1 тис. Працівники інформаційної та телекомунікаційної галузей отримують в середньому по 4,547 тис. грн на місяць.

Найнижча оплата праці у співробітників пошти – всього 1,9 тис. грн. У сільському господарстві трохи більше – 2,2 тис. грн.

У регіональному розрізі найвища зарплата в Києві – 5,1 тис. грн. На другому місці Донецька область – майже 3,8 тис. грн, далі йдуть Київська, Дніпропетровська і Луганська області – по 3,4 тис. грн.

Найнижча середня зарплата в Тернопільській обл. – всього 2,5 тис. грн.

Джерело: pic.com.ua

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Эдик 25.12.2013 12:58
Бред какой))) в Донецкой области средняя 2,5 тыс. гр.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - У кого в Україні найбільші зарплати - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика