Незаконні парковки

Печать
PDF

22У киян та гостей столиці є юридичні підстави не сплачувати за більшість паркувальних місць. Таку думку висловив фаховий юрист, кандидат юридичних наук Сергій Кравченко.

"90% парковок, які знаходяться у місті Києві взагалі не мають права на існування. 10% - це встановлені із порушеннями", - сказав юрист.

Він пояснив, що 90% паркувальних місць у Києві знаходяться на дорогах загальнодержавного значення, на утримання яких, кожен водій сплачує державний транспортний збір (мито, яке включено у вартість одного літра бензину).

"Ті парковки, які знаходяться на дорогах автошляхів є незаконними і я взагалі не розумію на якій підставі їм Державтоінспекція дає дозвіл на розташування паркувальних місць, якщо у нас автошляхи первантажені більше ніж на 60%", - сказав С.Кравченко.

Він констатував, що значну кількість водіїв змушують платити за паркування автомобілів, хоча для цього не створені умови. С.Кравченко зазначив, що у відповідності до Постанови КМУ парковки мають бути оснащені паркувальними автоматоми і їх відсутність також може бути причиною для відмови сплачувати за стоянку.

"Я взагалі не сплачую за паркову, тому що вважаю, що більшість парковок у місті є незаконними. А якщо з мене вимагають гроші за те, що я стою на дорозі – я маю повне право стояти на дорозі, оскільки я сплачую мито з кожного літра пального на підтримку дорожнього покриття", - сказав фахівець.

Юрист також порадив водіям переглянути перелік доріг загальнодержавного значення, які проходять через Київ, щоб самім переконатись у безпідставності вимог паркувальників.

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Незаконні парковки - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика