Зафіксовано захворювання свинячим грипом

Печать
PDF

svin gripВ Україні лабораторно підтвердили випадок свинячого грипу. Лікарі рекомендують хворим не відмовлятися від госпіталізації.

Кажуть, H1N1 - так званий пандемічний грип - краще лікується в стаціонарних умовах. Він небезпечний своїми ускладненнями, а саме пневмонією, від якої можна померти, повідомляє ТСН.

Поки що лабораторно підтверджено єдиний випадок свинячого грипу в Києві. У більшості населення є імунітет, адже H1N1 вже два сезони ходить по Україні.

"Так, він дійсно є, він циркулює, але він не викликає такого масового захворювання, масових летальних випадків, які були в попередні сезони", - розповідає директор державного центру інноваційних біотехнологій Олександр Гриневич.

Свинячий грип - один з тих вірусів, які викликають важке ускладнення - пневмонію. У 2009 році саме від неї вмирали десятки українців. Лікарі були безсилі. Переживши пандемію і паніку 3 роки тому, українці досі не можуть відрізнити сезонний грип від свинячого.

Свинячий грип вражає молодих і людей середнього віку - до 50 років, це працездатне відносно здорове населення, яке звикло застуду і температуру переносити на ногах. У цьому і головна небезпека. У пневмонію свинячий грип може перерости на 5-6-й день. Вид запалення легенів, який провокує H1N1, погано лікується - потрібна реанімація, штучна вентиляція легенів і ударна доза антибіотиків.

Майже всі летальні випадки від свинячого грипу пов'язані з тим, що хворі не зверталися до лікарів вчасно. 4 останні смерті в Польщі це підтверджують. Якщо лікар пропонує госпіталізацію - не відмовляйтеся, в стаціонарі цей вірус лікується швидше, ніж удома. Хоча свинячий грип - не основний штам цього сезону, однак у кожного третього українця імунітету на нього немає.

Джерело: gazeta.ua

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Зафіксовано захворювання свинячим грипом - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика